TR
MAYIS 2017

TERAS KULE GÖRÜCÜYE ÇIKTI

PARA / 07.05.2017 DAP Yapı’nın Kartal’daki yeni projesi Teras Kule’nin tanıtımını DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşti. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan Teras Kule’de farklı alternatifler sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağazanın fiyatları 352 Bin TL’den başlıyor.

Kartal’ın Sabıha Gökçen Havalimanı, hızlı tren hattı, marinalar ve köprülere yakın olması ve İstanbul’daki konumu dolayısıyla cazip bir yatırım merkezi haline geldiğine dikkat çeken Yılmaz, "Yeni projelerimizin startına Teras Kule ile başlıyoruz. Sadece 2 bin 200 TL’den başlayan taksitlerle bir yandan güneşlenme imkanı bir tarafta bahçe hayatı sunacağız. Yeni projemiz ile daha önce hayata geçirdiğimiz Adam Kule, Vazo Kule, Tango ve Burgu Kuleler gibi yeni bir konsept oluşturuyoruz. Teras Kule’de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdik" diyor.

Tasarım ve teknolojinin sınırlarını zorladıklarını söyleyen Yılmaz, sektördeki en büyük farklarının da bu olduğunu vurguluyor. Yılmaz, bugüne kadar bu bölgeye yaklaşık 6 milyar TL yatırım yaptıklarını belirtirken, başta İzmir olmak üzere Anadolu’ya da açılacaklarının haberini verdi.

  • BASINDA BİZ
  • 07.05.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı