PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

VALİDEBAĞ KONAKLARI

Boğaz'a ve Kız Kulesi'ne yakın mesafede, köprüye ve Avrasya Tüneli'ne komşu olan Validebağ Konakları, az katlı mimarisiyle bölgeye değer katıyor. Validebağ Konakları’nda 1+0'dan 6+1'e kadar farklı tiplerde konak seçenekleri bulunuyor.

Validebağ, ismini aldığı koruyla özdeşleşen, yemyeşil dokusu, kendine özgü havası ve eski semt kültürünü yaşatan seçkin sakinleriyle huzurun adresi… Komşuluk ilişkilerinin aynı sıcaklıkla sürdürülebildiği bu nezih semtte, güne ıhlamur ve çam ağaçlarının benzersiz kokusuyla uyanırsınız.

İstanbul’un en büyük doğal florası, Validebağ Korusu

Konak yaşamının seçkin adresi Validebağ Konakları’nın hemen karşısında yer alan Validebağ Korusu, asırlık anıt ağaçlara, bir kısmı göçmen olan yüzlerce kuş çeşidine ve kelebekten sincaba kadar farklı birçok canlıya ev sahipliği yapıyor.

‘Hababam’ sıcaklığında Validebağ Konakları

Unutulmaz müziği, karakterleri ve replikleriyle yediden yetmişe herkesin gönlünde yer edinen Hababam Sınıfı, şimdi Adile Sultan Kasrı’nda “Hababam Sınıfı Müzesi” olarak yaşatılıyor. Validebağ Konakları’nın seçkin sakinleri de komşuları olarak anılarda kalan o güzel yıllara yolculuk yapıyor.

Doğayla iç içe konakta bahçe hayatı

‘Elit yaşam’ nitelikleri, doğası, huzuru, konforu ve dinginliği ile eşsiz bir bahçeli konak yaşamı başlıyor. Validebağ Korusu ve Adile Sultan Kasrı’na komşu geniş bahçeli konaklarda, doğayla iç içe ailenizle birlikte geçireceğiniz mutluluk dolu anlar sizleri bekliyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ