EYLÜL 2013

VAZO KULE’DE OFİSLER İÇİN SIFIR FAİZ

POSTA / 19.09.2013

DAP Yapı'nın 2 adet rezidans ve 1 adet ofis bloğundan oluşan projesi Vazo Kule'de 99 adetlik home office bloğunda kendi finansman sistemiyle 36 ay vadeye sıfır faiz imkanı sunuluyor. Fiyatların 199 bin TL'den başladığı projede ofislerin yüzde 50'sinin ön satışı ise tamamlandı.

Bir sekreter çalıştırmanın işverene ayda 3 bin TL'ye mal olacağı hesabıyla, 8 ila 12 yıllık sürede kendisini amorti eden Vazo Kule home office'ler yatırımcıya “bedava”ya geliyor. Home office bloğunda, büyüklüğü 53 metrekare ile 94 metrekare arasında değişen ofisler, istenildiği takdirde birleştirilerek daha büyük metrekarelerde çalışma alanları elde edilebiliyor.

Maltepe'de yükselen projenin VIP Asistan konsepti; sekreter, yardımcı personel gibi ihtiyaçları ortadan kaldırarak, 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetleri sunuyor.

Katkı Payı Ödeniyor

Gelen telefonlar, özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla, firmanın adıyla açılıyor. Notlar ve posta almıyor, günlük randevu akışı düzenleniyor, ziyaretçiler karşılanıyor, çay-kahve ikramı yapılıyor, ofis temizleniyor, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonu sağlanıyor.

Ofis Yönetim Sistemiyle, işletmenin ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon gibi yüzlerce metrekarelik alan, maliyetli bir yatırımla satın almak yerine gerektiğinde katkı payı ödenerek kullanılabiliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 19.09.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı