NİSAN 2014

VAZO KULE’DE SON REZİDANSLAR: 20 BİN TL PEŞİN, 48 AY 0 FAİZ

AKŞAM / 15.04.2014 Vazo Kule'de bekletilen son rezidanslar, 20 bin lira peşinatla, 48 ay vade, sıfır faizle satışa açıldı, 30 Nisan'a kadar geçerli olan kampanyada, suit ve grand süitler mobilya dekorasyonu hediyeli.

DAP Yapı, ev sahipleri ve yatırımcılarını kazandırmak üzere yeni fırsatlar sunuyor. Rezidans-otel konseptinde çözülen proje, alıcı ve yatırımcıların kullanmadığı dönemlerde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirlere açılıyor. Afrika ve Ortadoğu bölgelerinin 'en iyisi' olarak tanınan Rotana'nın profesyonel ekibi tarafından yönetilecek olan proje 'oturmadığın dönemde kirala' modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor.

Ofiste de Büyük Kampanya Var
Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilecek olan suit ve grand süitlerin, Rotana tarafından otel standartlarında hazırlanan mobilya dekorasyonu hediye ediliyor. Öte yandan bedava ofis konseptinin devam ettiği A Ofis'te de lansman öncesi avantajlı fiyatlar var.

Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanan A Ofis 73 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Bölgede metrekare satış fiyatları '5 bin dolar' civarında seyrederken, A Ofis'te metrekare fiyatı '5 bin TL'den satışa sunuluyor. 30 aya kadar da firma içinde vadelendirme gerçekleştiriliyor.

8 - 12 Yılda Amorti Ediyor
DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kampanyayla ilgili şöyle konuştu: "20 bin lira peşin vererek rezidans/otel sahibi olabilir; Rotana'nın işletim sistemiyle kullanmadığınız dönemde kiraya vererek gelir elde edebilir. 8-12 yılda kendini amorti etmesiyle kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz. Başlangıç rakamlarıyla bugünkü fiyatları karşılaştırdığımızda, projelerimizden mülk edinmenin kazancının, yatırım araçlarını geride bıraktığını net görebiliyoruz."
 
  • BASINDA BİZ
  • 15.04.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı