HAZİRAN 2013

VAZO KULE'NİN HOME-OFFİCE'LERİ İÇİN ÖN TALEP TOPLAMA BAŞLADI

POSTA / 26.06.2013

DAP Yapı'nın son projesi olan Vazo Kule’nin satışları hızla devam ederken, 99 adetlik home-office bloğu için de ön talep toplanmaya başlandı.

DAP Yapı’nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule’de home-office bloğu için ön talep toplanmaya başlandı. 2 adet rezidans ve 1 adet ofis bloğunun bulunduğu proje toplam 399 üniteden oluşuyor. Maltepe Dragos’ta yükselen proje şimdiden 289 rezidansın yüzde 65'inin satışı gerçekleşmiş durumda.

Ofislerde ise ön satış oranının yüzde 45'i bulduğunu ifade eden DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "İstanbul'da değerli olan iki alan var: Avrupa Yakasında Boğaz hattı ve Anadolu Yakasında Kartal-Maltepe hattı. Kartal, İstanbul'un giriş bölgesi olması nedeniyle yakın çevresiyle birlikte giderek gelişiyor.

Sahil şeridinde yapılan düzenlemeler, bölgenin değerini artırıyor. Burada iş yaşamındaki tüm ihtiyaçları A'dan Z'ye karşılayacak olan ofis bloğunu hayata geçiriyoruz. Bölgenin prestiji paralelinde edinilen gayrimenkullerin değerleneceğini ve önümüzdeki 7-8 yıl içerisinde katlanarak artacağını öngörüyoruz" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 26.06.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı