TEMMUZ 2013

VAZO'NUN OFİSLERİ SATIŞTA

POSTA / 02.07.2013

DAP Yapı, yüzde 65'ini sattığı Vazo Kule'deki 99 adet "home office" için talep topluyor. Fiyatları 269 bin TL'den başlayan ofislerin yüzde 45'i sahibini buldu.

DAP Yapı'nın son projesi olan Vazo Kule, iki adet rezidans ve bir adet ofis bloğuyla toplam 399 üniteden oluşuyor. 289 rezidansın yüzde 65 satışını gerçekleştiren DAP Yapı, 99 adetlik home office bloğu için ön talep topluyor.

Fiyat 269 Binden Başlıyor

Fiyatları 269 bin TL'den başlayan ofislerin yoğun ilgi gördüğü ve yüzde 45 civarında ön satışın gerçekleştiği belirtiliyor. Büyüklüğü 55-100 m2 arasında değişen ofisler, istenildiği takdirde birleştirilerek daha büyük metrekarelerde çalışma alanları elde edilebiliyor.

Anadolu yakası son zamanlarda düzenli yerleşimi ve alt yapı olanakları dolayısıyla iş dünyası tarafından da tercih ediliyor. Birçok bankanın bilgi işlem merkezi ve büyük şirketlerin genel merkezleri bölgeye taşınıyor. Günlük, haftalık ve aylık konaklama talebinin çoğaldığı bölgede rezidans tipi konut alanlarıyla başlayan değişim rüzgârı home office tarzı yerleşimlerle devam ediyor.

Projenin VIP Asistan konsepti; sekreter, yardımcı personel gibi ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırarak, 7/24 özel asistan, "back office" ve "concierge" hizmetleri sunuyor. Gelen telefonlar, özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla, firmanızın adıyla açılıyor. Notlar ve posta alınıyor, günlük randevu akışı düzenleniyor, ziyaretçiler karşılanıyor, çay-kahve ikramı yapılıyor, ofis temizleniyor, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonu sağlanıyor.

Ofis Yönetim Sistemi'yle, işletmenin ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon gibi yüzlerce metrekarelik alan, maliyetli bir yatırımla satın almak yerine gerektiğinde katkı payı ödenerek kullanılabiliyor.

Yatırım 10 Yılda Geri Dönüyor

Bir sekreter çalıştırmanın işverene ayda 3.000.- TL'ye mal olacağı hesabıyla, 6.5 ila 10 yıllık sürede kendisini amorti eden Vazo Kule home office'ler yatırımcıya neredeyse bedavaya geliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 02.07.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı