TR
KASIM 2023

ZİYA YILMAZ: TARİHİ BİR FIRSAT SUNUYORUZ

TÜRKİYE / 27.11.2023

DAP, Yeni Levent'te konut faizini yüzde 1,99'a indirdi

DAP Gayrimenkul Geliştirme, Yeni Levent'teki yeni etabında yüzde 1,99 faizle 60 ay vadeli banka kredisi ya da 36 ay vadeli DAP'ın finansman paketinden yararlandırıyor.

DAP Gayrimenkul Geliştirme vizyonu ve Emlak Konut güvencesi ile hayata geçen Yeni Levent yeni etabında konut yatırımı düşünenler için çok özel bir kapı aralıyor. Yeni Levent projesinden ev sahibi olmak isteyenler, konut kredisi faizlerinin yüzde 4 olduğu bir ortamda yüzde 1,99 faizle 60 ay vadeli banka kredisi ya da 36 ay vadeli DAP'ın finansman paketinden yararlanıyor.

"ERTELEMEYİN, KAÇIRMAYIN"

DAP Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Kaçırılmayacak tarihî bir kampanyaya imza atıyoruz. Konut sahibi olmak isteyenler için faizi 60 ay vadede yüzde 1,99'a çekiyoruz. Şu anda piyasada yüzde 4'lere varan kredi faiz oranları var. Hayata geçirdiğimiz bu kampanyayla gayrimenkul yatırımını erteleyenler için önemli bir açılıma imza atıyoruz. Ayrıca kampanya dahilinde firma garantili olarak 36 ay vade imkânı da sunuyoruz. Konut fiyatlarındaki artışın temel nedeni emtia fiyatlarındaki yükseliş. Nitelikli konutlara talep artıyor" dedi.

MERKEZİ LOKASYON

Toplam 103 bin 500 metrekare arsa alanında 53 bin 500 metrekarelik konut, okul ve 50 bin metrekarelik korusuyla dikkat çeken proje İstinye Park, Kanyon, Akmerkez ve Zorlu AVM, İTÜ ve Boğaziçi ile Maslak Acıbadem Hastanesine yaklaşık 10 dakika mesafede yer alıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 27.11.2023
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı