TR
OCAK 2022

1.9 MİLYAR LİRALIK SATIŞLA 2021’İN PROJE ŞAMPİYONU

AKŞAM / 26.01.2022

DAP'ın, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nişantaşı Koru projesi, 2021 yılında en fazla satış değeri sağlayan proje oldu. 'Sağlıklı evler' konseptiyle tasarlanan Nişantaşı Koru'nun KDV hariç satış değeri toplamı 1 milyar 898 milyon 625 bin TL'yi buldu. Projede, 124 bağımsız bölümün satışı yapıldı. Projede bağımsız bölüm sayısı da az tutuldu. Kat yüksekliği 5 ila 10 kat arasında sınırlandırıldı.

DAİRE KADAR TERAS

Nişantaşı Koru projesinde, daire büyüklüğünde teraslar dikkat çekiyor. Ihlamur Kasrı'na komşu olan proje, lüks markaların yer aldığı Abdi İpekçi Caddesi'ne yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesinde ve City's Alışveriş Merkezi'ne de 300 metre yakınlıkta yer alıyor. Nişantaşı Koru projesine gösterilen yoğun talebe dikkat çeken DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Yakaladığımız bu satış başarısı 'sağlıklı evler'e olan ciddi talebin hâlâ devam ettiğini gösteriyor. Projede, 25 dönüm arazi üzerinde sadece 160 seçkin kişinin sahip olabileceği, Ihlamur Kasrı gibi şehrin en değerli yeşil alanlarından birine komşu hem koru hem Boğaz manzarasını birlikte yaşayabileceğiniz yaşam alanları sağladık" dedi.

Altıncı katta bile manzara

ZİYA Yılmaz, şöyle devam etti: "Projede, 6'ncı katta bile Boğaz manzarasına karşı yüzebileceğiniz sonsuzluk havuzları hem binadan hem kendi bahçenizden giriş imkanı sağlayan bahçe villaları gibi her detayı özenle düşünülmüş, çevre dostu ve deprem güvenlikli yapılar geliştiriyoruz. Proje; İstanbul'umuzun gözbebeği Nişantaşı'nda, 50 yıl sonra bile değerine değer katacak ve nesilden nesile miras olarak bırakılan bir eser olacak."

  • BASINDA BİZ
  • 26.01.2022
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı