TR
MAYIS 2017

2 BİN 200 TL TAKSİTLE GÖKYÜZÜNDE BAHÇE HAYATI

STAR / 06.05.2017 DAP Yapı, 500 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Teras Kule projesini satışa çıkardı. Teras bölümünde gökyüzü bahçesi imkanı sunan projede, rezidanslann metrekare fiyatları 6 bin 680 TL’den başlıyor.

DAP Yapı Kartal’daki projelerine bir yenisini daha ekliyor. Rezidans, ofis, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak DAP Yapı’nın yeni projesi Teras Kule’de gökyüzü bahçeleri dikkat çekiyor. 500 milyon TL yatırımla hayata geçen projede rezidansların metrekaresi 6 bin 680 TL’den başlıyor. DAP Yapı’nın özgün formata sahip konsept projeler zincirinin son halkası olan Teras Kule dünyanın en ünlü mimarlarından Zaha Hadid’in Kartal için çizdiği kentsel dönüşüm projesinin tam merkezinde bulunuyor.

Prim Garantisi
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz
yeni projeleri ile ilgili yaptığı açıklamada "Yeni projelerimizin startına Teras Kule ile başlıyoruz. Teras Kule’de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdik. Sadece 2 bin 200 liradan başlayan taksitlerle bir yandan güneşlenme imkanı bir tarafta bahçe hayatı sunacağız" dedi.

Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan Teras Kule’de, birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağaza avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor. Teras Kule’de büyüklükleri 38 metrekare-281 metrekare aralığında olan rezidanslar 370 bin TL, 40 metrekare-74 metrekare aralığında ofisler ise 352 bin TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Toplam 400 bağımsız üniteden ve ilci bloktan oluşan Teras Kule’nin, 2019 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkam Ziya Yılmaz yeni projeye ilişkin yaptığı açıklamada "Daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Bu projemiz Anadolu Yakası’nın tam merkezinde yer alıyor" diye konuştu.

100 Metrekare Teras
Özellikle Anadolu Yakasının gelişimine katkı sağladıklarını belirten Yılmaz, şunları söyledi: "Tasarım ve teknolojinin sınırlarını zorlayan projeler için yıllarca çalışıyoruz. Bir projeyi geliştirmek ve inşa etmek kolay önemli olan yapılmayanı yapmak, örnek olmak ve yaptığınız isi bir adım öteye taşımak olmalı. DAP Yapı olarak sektörde en büyük farkımızın bu olduğunu düşünüyorum. Hiçbir zaman kolaya kaçmıyoruz ve hep bir sonrasını düşünüyor geleceğin projelerini üretiyoruz. Bu vizyonla çalıştığınız zaman gerek oturum için alanların gerekse yatırımcıların takip ettiği bir marka oluyoruz. Teras Kule projemizde de DAP Yapı kalitesinin yine ön planda olacağı, deniz, marina ve Adalar manzaralı, yıldızların izleneceği, 100 metrekareyi bulan geniş teras alanlarının içerisinde jakuzilerin bulunduğu ayrıcalıklı bir hayat vadediyoruz. Yeni projemiz için lansman fiyatlarından yararlanılmasını ve gökyüzünde domates ve biber yetiştirilecek, huzur veren yasam için halkımızı sadece 2 bin 200 TL taksitle bu projeye davet ediyoruz."

  • BASINDA BİZ
  • 06.05.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı