TR
MAYIS 2018

30 YILLIK EVDEN UCUZA KONAK

PLATİN / 01.05.2018

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi markalarından DAP Yapı, İstanbul'un en eski yerleşim yerlerinden biri olan, sahip olduğu koru sayesinde doğa ile iç içe bir yaşam sunan ve ulaşım akslarının merkezinde yer alan İstanbul Altunizade-Validebağ'da geliştirdiği Validebağ Konakları projesi ile lüks bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yatay mimarinin en özel şekilde uygulandığı proje, 5'er katlı toplam 319 konak ve 47 mağazadan oluşuyor. 1+0'dan 6+1'e varan daire alternatifleri ve 650 metrekareye kadar geniş daireler bulunan Validebağ Konakları yüzde 5 peşin, '60 Ay 0 Faiz' avantajıyla satışa sunuluyor. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, kampanyayla birlikle tüketicinin aylık geri ödeme taksitinin azaltılmasını ve ev sahibi olmalarını teşvik etmeyi amaçladıklarını belirtiyor. Yılmaz, sözlerine şöyle devam ediyor: "Validebağ, İstanbul'un, belki de Türkiye'nin en özel yerlerinden biri olarak nitelendiriliyor. Bu önemli arazide yeşille ve doğayla bütünleşen konak mimarisinin en güzel örneğini sergiliyoruz. Altunizade gibi değerli bir semtte, denize bu denli yakın bir projede, konakta villa hayatı yaşamak isteyenler için bir daha ele geçmeyecek bir fırsat sunuyoruz. Vatandaşlarımızın tüm bu koşullan iyi değerlendirip kampanyamızdan yararlanmasını istiyoruz."

Konakta Villa Hayatı
Yeşilin tüm zenginliğini kuş cıvıltıları eşliğinde sunan koru manzarasına ek, geniş iç bahçelere, peyzaj ve gölet manzarasına hakim Validebağ Konakları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri, yürüyüş parkurları ve süs havuzlarıyla ve yaşları 15 ila 400 arasında değişen ağaçlar ile şehrin merkezinde doğayla iç içe hayatın kapılanın aralıyor. Geçmişten bugüne en gözde yaşam bölgelerinden biri olarak nitelendirilen Validebağ, seçkin projelerle çevrelenmiş elit yaşamın adresi olarak gösteriliyor. İstanbul'un en tanınmış aileleri ve üst düzey iş adamları Osmanlı döneminden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak için sabırsızlanıyorlar.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Yürüme Mesafesinde
Anadolu Yakası'nın ikinci en büyük yeşil alanı olan Validebağ Komşu, Koşuyolu ile Üsküdar'ın Altünizade ve Barbaros mahallelerinin kesiştiği noktada, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli'ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Koru’nun tam karşısında konumlanan projeden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne direkt bağlanılıyor. Anadolu Yakası'nın ikinci en büyük yeşil alanı Validebağ arsası, adını aldığı korunun tüm nimetlerinden faydalanıyor. Koru, doğal güzelliği ve ekosistem olma özelliği ile spor, yürüyüş ve gezinti amaçlı olarak yoğun bir şekilde kullanılıyor, İstanbul'da, şehrin gürültüsünden, kalabalığından ve kirli havasından kaçmak isteyenler için sığınak niteliği taşıyor.

İsteyene Deniz, İsteyene Koru Manzarası
Validebağ Konakları, Beyzade, Ihlamur, Koru ve Rumeli isimleri verilen konsept konaklardan meydana geliyor. Beyzade Konakları, 47 mağazanın yer alacağı Nişantaşı Caddesi'ne hakim, home-ofis konseptiyle, Ihlamur Konakları projedeki tüm peyzaj alanına hakim olmasıyla. Koru Konakları Validebağ Korusu'nun eşsiz yeşilliğiyle buluşturan manzarasıyla, Rumeli Konakları ise günbatımının en iyi izlenebileceği konumuyla öne çıkıyor. Tüm konaklarda bahçe dubleksleri ve çatı dubleksleri ile geniş yaşam alanları sunuluyor.

  • BASINDA BİZ
  • 01.05.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı