TR
EYLÜL 2013

4 PROJEYLE ÇIKTIĞI AVRUPA SEFERİNDE ÖDÜLLERİ TOPLADI

POSTA / 29.09.2013

İngiltere'nin başkenti Londra'da, Avrupa'nın en iyi gayrimenkul projelerinin seçildiği ödül töreninde, bu yıl en iyi mimari, gayrimenkul, iç tasarım ve yapı geliştirme kategorilerinde 26 Avrupa ülkesinden yüzlerce proje ödül için yarıştı. DAP Yapı, 4 ayrı projesiyle katıldığı yarışmadan toplam 9 ödülle döndü. DAP Yapı'nın, Vazo Kule, Dalga Kule, Royal Center ve Dragos Royal Towers adlı projeleri 9 farklı kategoride ödüle layık görüldü.

9 dalda ödül alan DAP Yapı projelerinden Vazo Kule, 'Mimari Çoklu Rezidans', 'Mimari Tekli Rezidans', 'Çok Yüksek Katlı' kategorilerinde ödül alırken, Dalga Kule projesi, 'Karışık Kullanımlı', 'Gelişmiş Pazarlama', Dap Royal Center projesi, 'Peyzaj Mimarisi', 'Güvenli Ev' ve Dragos Royal Towers, 'Sosyal Tesis Geliştirme', 'Güvenli Ev' ödüllerine layık görüldü.

Geçen Yıl da Ödülleri Almıştı

Geçen yıl aynı yarışmada 5 bin 441 projeyle yarışarak, Yüksek Yapılar branşında birincilik ödülü alan Dalga Kule'nin ardından bu yıl 9 dalda ödül kazanan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, inşaatlarında yarının teknolojisini uygulayan tasarımlarla geleceğe ışık tuttuklarını söyledi.

'Hayatını, güvenli, huzurlu ve modern bir ortamda sürdürmek isteyenlerin yolu mutlaka DAP projeleriyle kesişir' diyen Yılmaz, şunları söyledi: "Projelerimizde hayat başladığında görüldüğü gibi kalitesiyle öne çıkan üretimlerimiz çevreye katma değer sağlamıştır. Ülkemizin tarihi ve kültürel dokusuna ilaveten estetik binalar inşa etmekle önemli bir misyon üstlendiğimizi düşünüyoruz."

  • BASINDA BİZ
  • 29.09.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı