TR
MART 2015

4 YILDA 15 MİLYAR DOLARLIK SATIŞ HEDEFİNE ULAŞILABİLİR

POSTA / 12.03.2015 Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarları arasında yer alan MIPIM, Fransa'nın Cannes şehrinde 10-13 Mart 2015 tarihleri arasında yapılıyor. MIPIM'i ziyaret eden isimler arasında DAP Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'da yer aldı.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya YılmazZiya Yılmaz, MIPIM ve benzeri fuarları yabancı yatırımı ülkemize çekmek anlamında doğru bir adım olarak gördüklerini belirtti. Ayrıca devlet ve özel sektörün güç birliği yapmasıyla bu alanda 3-4 yıl içinde 12-15 milyar dolarlık satış rakamı hedefine ulaşılabileceğini bildirdi.

İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) yaptırdığı İstanbul maketi ve İstanbul Çadırına olan yoğun ilgiden gurur duyduğunu belirten Ziya Yılmaz, şöyle devam etti: "MIPIM'in en çok ilgiyi Türk Çadırı'nın görmesi bizi gururlandırdı, ülkemiz son derece görkemli bir şekilde temsil edildi; başta İTO olmak üzere tüm emeği geçenleri kutluyoruz. Şu anda sadece Türkiye'nin değil dünyanın da gözbebeği olan bir şehirde, İstanbul'da projeler üretiyoruz. Bu şehirde gerçekleşen üretimler ülkenin vizyonunu yansıtıyor ve dolayısıyla kendimizi daha iyi ifade edebiliyoruz. Geleceğin binalarını inşa ediyoruz. Orijinal tasanmlarıyla dikkat çeken, farklı mimarileriyie öne çıkan, şehre katma değer sağlayan DAP Yapı projeleri üstün nitelikleriyle yabancı yatırımcıların da büyük ilgisini çekiyor."
 
  • BASINDA BİZ
  • 12.03.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı