TR
EKİM 2015

ACIBADEM'E LÜKS PROJE GELİYOR

POSTA / 24.10.2015 Emlak Konut’un Validebağ arsası ihalesini 18 Eylül’de kazanan DAP Holding, Emlak Konut GYO ile sözleşme imzaladı. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Acıbadem’de herkesin hayran kalacağı bir proje geliştireceğiz" dedi.

Emlak Konut GYO yetkilileri ve DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleştirilen imza töreni, 23 Ekim'de Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde yapıldı. Acıbadem'e Lüks Proje Geliyor75 şirket ve 45 konsorsiyum'un yarıştığı Validebağ Korusu'nun karşısında yer alan 17 dönümlük arsa ihalesini DAP Holding iştiraklerinden olan Eltes İnşaat ve Istlife İş Ortaklığı kazanmıştı.

75 Şirket Yarıştı
Eltes İnşaat ve Istlife İş Ortaklığı, projenin satış toplam geliri olarak 810 milyon lira, Emlak Konut GYO payı olarak da yüzde 50.15'e denk gelen 406 milyon 215 bin lira teklif ederek çekişmeli geçen ihalenin galibi olmuştu. Emlak Konut GYO ile imzaladıkları sözleşmeye dair görüşlerini paylaşan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Kıyasıya rekabetin yaşandığı, 75 şirketin yarıştığı bu ihalenin kazananı olmak bizim için çok önemliydi. Lokasyon ve özellik olarak Anadolu Yakasının en değerli arazilerinden olan bu bölgede şehrimize yakışır muhteşem bir projeye imza atacağız" dedi.

Yeşile Komşu
Anadolu yakasının ikinci en büyük yeşil alanı olan Validebağ Korusu, Acıbadem'de yer alıyor. Koru'nun tam karşısında konumlanan arsadan Boğaziçi Köprüsü'ne direkt bağlanılıyor. A ve A+ müşteriye yönelik tasarlanması planlanan proje lüks bir konseptte tasarlanacak.
 
  • BASINDA BİZ
  • 24.10.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı