TR
MAYIS 2014

ADALARA KOMŞU YAPIYOR

TAKVİM / 24.05.2014 DAP Yapı, Kartal sahilinde rüya gibi bir projeye imza atıyor. Birbirinden 5+1'e bin 463 konutluk İstanbul Marina projesi, adalar manzarasıyla da benzersiz bir konumda.

İstanbul Anadolu yakasının yıldızı Kartal'da, yepyeni bir proje hayata geçiriliyor. DAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. işbirliği ile inşa edilecek karma yaşam projesi İstanbul Marina, her türlü ihtiyacın yanı sıra sakinlerine adalar manzarası da sunuyor.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ve Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum tarafından tanıtılan proje, 5 adet rezidans konut ve ofis bloğu ile ticari alanlardan oluşuyor. Önünde mega yat marina alanı olan, içinden hızlı tren geçen projede, 258 bağımsız birimden oluşan yarısı açık yansı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanları da yer alıyor.

Türkiye'yi uluslararası arenada temsil edecek bir eser olacağım söyleyen Ziya Yılmaz, "Dünyanın gözbebeği olan bir şehirde, sahile 500 metre cephesi olan, inci tanesi gibi dizilmiş Prens Adaları manzaralı İstanbul Marina, yerli ve yabancı tüm insanları Boğaz'da yaşama özlemine kavuşturuyor" dedi.

İlk Alanlar Kazançlı Çıkar
DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, hava ve deniz ulaşımındaki kolaylıklar ve hızlı tren hattının da yürüme mesafesinde olmasının projeye yatırımı daha değerli kıldığını söyledi. Yılmaz, "İlk alanlar çok kazançlı çıkacak. Proje kısa vadede yüzde 100, uzun vadede yüzde 300 prim yapacak" dedi.

İstanbul Marina'da, farklı tiplerde, 1+0'dan 5+l'e bin 463 konut bulunacak. 34 metrekarelik en küçük rezidanstan 720 metrekarelik 5+1'e uzanan farklı seçeneklerin yer aldığı projede, metrekare satış fiyatı 4 bin 900 TL'den başlıyor. Tüm rezidansları adalar manzarasına sahip büyük teraslar bulunuyor. 1 + 1 dairelere bile 20 metrekare teras alanı ayrıldı.
 
  • BASINDA BİZ
  • 24.05.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı