TR
MART 2016

ADAM KULE'DE FIRSATLAR TAM GAZ

MİLLİYET / 09.03.2016 Adam Kule Kişiye Özel DAP Yapı, İstanbul Dragos'ta mimari formunu ve konseptini insandan alan 'Adam Kule' projesi için 13 Mart tarihine kadar geçerli olmak üzere özel ödeme seçenekleri hazırladı. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Adam Kule, DAP Yapı'nın özgün forma sahip konsept projeler zincirinin son halkası. Proje ayrıca yüzde 1 KDV avantajına da sahip. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanyada dünyaca ünlü bir markadan da çanta hediye ediliyor.

Home-ofis, dükkan ve mağazaların yoğun ilgi gördüğü projenin 36 aylık teslim süresinden önce 2017 yılının sonunda teslim edilmesi öngörülüyor. Projede ödemelerin yüzde 25'i peşin, yüzde 25'i teslimde almıyor. Kalan kısım için DAP Yapı finansmanıyla sıfır faiz ve 50 ay vade fırsatı sunuluyor. Özel kampanyanın son tarihi ise 13 Mart. Prim potansiyeli Adam Kule, Maltepe Rekreasyon Projesi'ne, inşaatı tamamlanmak üzere olan İstinaf Mahkemesi ve sahildeki 1 milyon 200 bin metrekarelik aktivite alanının yanında yer alıyor.

Bu kapsamda prim getirişinin yüksek olması beklenen proje, marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi'nin hemen yanında bulunan proje, TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara ulaşımı kolaylaştırıyor.
  • BASINDA BİZ
  • 09.03.2016
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı