TR
EYLÜL 2012

ADLİYE SARAYI'NA YÜRÜME MESAFESİNDE

POSTA / 28.09.2012

Konumu ile önemli bir iş ve ticaret merkezi olan Çağlayan'da yer alan Dap Z Ofis, Adliye Sarayı'na yürüme mesafesinde yer alıyor. Çağlayan üzerinden Şişli'ye çıkan yolun köşe başında yer alan projeden çevre yoluna 2 dakikada bağlanmak mümkün oluyor.

Çağlayan'daki ”Dap Z Ofis” Asistan Masrafını Kaldıracak

Maltepe'de yelkenden kraliyet konseptine, burgudan dalgaya ve hatta birbirine sarılarak dans eden kadın ve erkek figürüne kadar farklı tasarımlara sahip lüks konut projelerine imza atan DAP YAPI, şimdi de Çağlayan'da Z harfinden esinlendiği ilk ofis projesine başlıyor. Eski Polisan fabrikasının bulunduğu 14 dönümlük arazi üzerinde 185 milyon liralık yatırımla başlatılan “Dap Z Ofis” projesinde ki Z figürü, bir ofis projesindeki tüm kriterleri karşılayacak olmasından hareketle alfabenin olduğu gibi ofiste de son nokta olmasını simgeliyor.

304 ofis, 61 dükkanın yer alacağı projede her katta ayrı sekreterlik ve her katta 2 adet toplantı odasının yanı sıra 10 adet asistanın görev alacağını açıklayan DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Ofis kullanıcılarının gelen telefonları kendilerine özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla firmalarının adıyla açılacak, notları ve postaları alınarak günlük randevu akışları düzenlenecek, ziyaretçileri karşılanacak. Ayrıca; ofisleri temizlenerek sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonları sağlanacak. 1 sekreter çalıştırmanın işverene maliyetini aylık 3 bin lira kabul edersek; projeden 50 m2'lik bir ofis satın almakla, ticari emlak satın alırken 13-15 yıl kabul edilen amortisman süresi 7-10 yıla düşecek" diye konuştu. Yılmaz, "55-87 m2'lik ofisler, 4. 000 TL ile 6. 500 TL arasında değişen metrekare fiyatı ile emsallerine kıyasla yüzde 50-80 oranında makul" dedi.

24 saat resepsiyon hizmeti sunulacak projede limuzin ve araç kiralama servisi, toplantı salonları, konferans salonu, arşiv odaları, helikopter pisti (heliport), açık ve kapalı otoparklar, kafe ve restoranları, posta dağıtım merkezi, fitness salonu ve SPA merkezi yer alıyor. Housekeeping hizmeti, çamaşır ve kuru temizleme, valet parking ve oto yıkama hizmetleri verilen projede kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlar binadan çıkmadan halledilebiliyor. Proje 30 ayda tamamlanacak.

  • BASINDA BİZ
  • 28.09.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı