TR
NİSAN 2017

ASIRLIK AĞAÇLARLA ÇEVRİLİ BİR PROJE "VALİDEBAĞ KONAKLARI"

GENTLEMAN / 07.04.2017 DAP Yapı’nın İstanbul’un Anadolu Yakasının en tarihi ve değerli yeşil alanlarından Altunizade Validebağ Korusu’nun karşısında yer alan arsada geliştirdiği yeni projesi "Validebağ Konakları" yoğun ilgi görüyor... 650 metrekareye kadar büyüklükte, lüks konakların yer alacağı Validebağ Konakları, İstanbul’da, şehrin gürültüsünden, kalabalığından ve kirli havasından kaçmak isteyenler için sığınak niteliği taşıyor.

Asırlık ağaçlarla çevrili, muhteşem manzarasının yanında merkezi konumu ile farkını ortaya koyan "Validebağ Konakları" Avrasya Tüneli ve Boğaziçi Köprüsüne direkt bağlantısıyla İstanbul’un her iki yakasına hakim bir lokasyonda konumlanıyor. Eşsiz bir lokasyonda, keyifli bir hayatın şifrelerini sunan proje 5 katlı, 11 bloktan oluşacak. 366 lüks konut ve dükkanın yer alacağı projede 1+0’dan 6+1’e kadar daire seçenekleri bulunacak. 650 metrekareye kadar büyüklükte, lüks konakların yer alacağı Validebağ Konakları, İstanbul’da, şehrin gürültüsünden, kalabalığından ve kirli havasından kaçmak isteyenler için sığınak niteliği taşıyor. Anadolu yakasının en büyük yeşil alanı Validebağ arsası, adını aldığı Koru’nun tüm nimetlerinden faydalanıyor. Koru, doğal güzelliği ve ekosistem olma özelliği ile spor, yürüyüş ve gezinti amaçlı olarak yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Validebağ Korusu’nun Karşısında Yer Alıyor
Son yılların gözde iş ve yaşam bölgesi olarak nitelendirilen bölge, seçkin projelerle çevrelenmiş elit yaşamın adresi olarak gösteriliyor. Yaklaşık 200 yıl önce Bezmialem Valide Sultanın yurt içinden ve yurt dışından getirttiği ağaç ve bitki türleriyle adeta modern bir botanik bahçesine çevirdiği arazide Adile Sultan Kasrı da yer alıyor. Hepimizin çocukluğunda güzel izler bırakan Hababam Sınıfının sıcaklığı ve samimiyeti, Validebağ Konakları na modernize edilerek yansıtılıyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ön talep toplama sürecinin başarısına ilişkin yaptığı değerlendirmede 2017’nin 5’inci ayında lansman yapmayı planladıklarını, ancak hükümetin "Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" çağrısı üzerine hiç beklemeden ellerini taşın altına koyduklarını belirtti. Emlak Konut GYO ve bankalarla el ele vererek sadece bir defaya mahsus özel koşullar oluşturulduğunun altını çizen Yılmaz, "Ekonomik darlıktan çıkmak adına fedakarlık ederek, metrekaresini 20-25 bin liraya satabilecekken, 9-10 bin liradan başlayan fiyatlarla ön talep toplamaya başladık" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 07.04.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı