TR
OCAK 2015

AVRUPA'NIN EN BÜYÜK İŞ KOMPLEKSİNDE HAYAT BAŞLADI

STAR / 30.01.2015 DAP Yapı - DAP Vadisi?

Avrupa'nın en büyük iş ve yaşam kompleksi DAP Vadisi'nde hayat başladı. Projedeki Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis'te stokların satışı da devam ediyor.

DAP Holding'in Kağıthane-Çağlayan bölgesinde hayata geçirdiği DAP Vadisi'ndeki. ofis projelerinde hayat başlıyor. Projedeki Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis'te stoklann satışı da devam ediyor. Z Ofis'te. 2 bin liradan başlayan fiyatlarla 50 metrekarelik ofis alanı kiralayanlara adeta 500 metrekarelik ofis kiralanmışçasma, mobilyalı, sekreterli, toplantı ve konferans salonlu fonksiyonel hizmet sunuluyor.

Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen European Property Awards'ta “Ofis Geliştirme” ve “Kamu Hizmeti Geliştirme” alanında ödül alan DAP Vadisi Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanıyor. İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan projede, lobiler, toplantı odaları, mağaza ve dükkanlar, kafe ve restoranlar, market, banka, eczane, kuaför, terzi, shuttle gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konseptte buluşuyor. Yoğun iş temposundan uzaklaşmak istenildiğinde mini golf sahasından fitness center'a ve alışveriş merkezine kadar tüm imkanlar tek bir alanda karşılanıyor. Lüks ofislerde konforlu bir çalışma ortamına kavuşmak, DAP Vadisi'nin akıllı yatırım fırsatıyla kolaylaşıyor.

DAP Vadisi'nin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları minimize ediyor. Gelen telefonlar firmanızın adıyla açılıyor. Notlarınız ve postanız almıyor, günlük randevu akışınız düzenleniyor, ziyaretçileriniz karşılanıyor, çay-kahve ikramınız yapılıyor, ofisiniz temizleniyor, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanıyor. Yabancı dillere hakim lobi/ asistan ekibi, yabancı müşterilerinize de hizmet sunuyor.

İstihdamdan Tasarruf
Prestijli bir ofise ihtiyaç duyan girişimciler; avukatlık, muhasebecilik, mali müşavirlik gibi serbest meslek dallarında faaliyet gösterenler ya da herhangi bir konuda, örneğin teknoloji, eğitim veya gayrimenkul alanında danışmanlık yapan işletmeler, asistan sekreter istihdam etmeden çalışabiliyor. Örneğin; 1 sekreter çalıştırmanın işverene maliyeti aylık 3 bin TL kabul edilirse, bu sekreterin en iyimser tahminle yıllık maaşı 360 bin TL'ye denk geliyor.

10 Yılda Kendini Amorti Ediyor
DAP Vadisi,. iş hayatında modern çağın gereksinimlerini KOBİ'lerin hizmetine sunuyor. Maliyetler dolayısıyla KOBİ'lerin ulaşamadığı hazır ofisler "Bedava Ofis" kavramı ile ulaşılabilir kılınıyor Büyük ölçekli şirketlerle eşit şartlarda mücadele şansı bulan KOBİ'ler Kağıthane'ye akın ediyor. Projenin butik çarşısı, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabancı markaların takibine girdi. Önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markaların talip olduğu ticari birimlere yönelik shopmix çalışmaları titizlikle yürütülüyor. Kısa sürede yüksek prim yaparak döviz ve faiz gibi tüm yatırım araçlarını geride bırakan DAP Vadisi'nde satış rakamları, başlangıç rakamlarıyla kıyaslandığında, yüzde yüzde 100'e varan oranda prim yaptığı belirtiliyor. DAP Vadisi'nde ticari emlak satın alımlarında amortisman süresi 8-10 yıla düşüyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 30.01.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı