TR
MAYIS 2018

DAP’TAN “HEMEN TESLİM HEMEN TAPU”

AKŞAM / 25.05.2018

DAP Yapı, kampanyaya İstanbul ve İzmir projeleriyle katılıyor. Lüks projelerde KDV indirimi hemen teslimlerde de hemen tapu imkanı var.

DAP Yapı, "Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak" adlı kampanya İstanbul ve İzmir'deki projeleriyle destek veriyor. İstanbul'da inşası tamamlanan İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence ile 2019 sonunda teslim edilecek olan Validebağ Konakları ve İzmir Bornova'da inşası süren DAP İzmir projeleriyle kampanyada yer alan DAP Yapı, hem hükümet ve dernekler tarafından sağlanan teşvikler hem de kendi sunduğu finansman araçlarıyla tüketicileri ev sahibi yapıyor.

Büyük Fırsat Var
Kampanyaya destek veren konut geliştiricilerden biri olarak kısa zamanda tüketicilerin ilgisinin yüksek olduğunu belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, KDV indirimiyle özellikle lüks konutlarda büyük bir fırsat ortaya çıktığını, hemen teslim projelerde de hemen tapu imkanının sağlandığını vurguladı. Dr. Ziya Yılmaz şunları söyledi: "Projelerimizde yaklaşık 380 bin TL'den başlayan fiyatlarla yüzde 20 peşinat indirimi ve yüzde 10 KDV indirimi sunuyor, bunun yanı sıra 19 bin TL'den başlayan peşinatlarla projelerimizi değerlendirmek isteyenlere, kamu bankalarının sunduğu 120 ay boyunca yüzde 0,98 kredi faizi fırsatıyla ev sahibi olma imkanı sağlıyoruz."

1 Yıl Kira Garanti
Dr. Ziya Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: Bu fırsatlara ek olarak 40 ay senet imkanı sağlıyor, teslimlerin yapıldığı projelerimizde yıl boyunca kira garantisi sunuyoruz. Kampanyayla birlikte kalan stoklarımızı ciddi oranda eriteceğimize inanıyoruz. Her adımımızı 'ülkemize nasıl daha fazla katma değer sağlarız' diye düşünerek attık.

  • BASINDA BİZ
  • 25.05.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı