TR
HAZİRAN 2013

DAP BUMERANG OFİS İLE YATIRIMINIZ SİZE GERİ DÖNÜYOR

POSTA / 12.06.2013

Avrupa yakasının hızla değişen ve gelişen yeni iş merkezi Şişli-Mecidiyeköy-Çağlayan-Kağıthane aksında, İstanbul'a yeni bir ofis kavramı kazandıracak olan Bumerang, 12 bin metrekarelik kapalı inşaat alanında 95 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Z Ofis'in bitişiğindeki arazide DAP Yapı tarafından hayata geçirilen projede faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor.

DAP Yapı'nın, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan ofis projeleri yatırımcıyı cezbediyor. Avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla göz dolduran projeler, kısa sürede alıcısıyla buluşuyor. Z Ofis'in bitişiğindeki araziyi satın alarak Bumerang'ın inşaatına başlayan DAP Yapı, üstün teknolojik özellikleriyle öne çıkan yeni ofis projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Avrupa yakasının hızla değişen ve gelişen yeni iş merkezi Şişli-Mecidiyeköy-Çağlayan-Kağıthane aksında, İstanbul'a yeni bir ofis kavramı kazandıracak olan Bumerang, A Plus bir ofis özelliğiyle öne çıkıyor. Çağlayan üzerinden Şişli'ye çıkan yolun köşe başında konumlanan proje, 12 bin metrekarelik kapalı inşaat alanında, 80 adet ofis alanı ile 15 adet dükkan olmak üzere toplam 95 adet bağımsız bölümden oluşuyor.

8 kattan (2 otopark katı, 1 dükkan katı, 4 ofis katı) oluşan projenin girişte bulunan dükkan ve ofisleri 4.00 m, normal katlardaki ofisleri ise 3.50 m tavan yüksekliğine sahip bulunuyor. Merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterliği ve toplantı odaları, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunan Bumerang Ofis, konfor ve prestiji bir arada arayan firmaların ilk adresi oluyor. Balıkların ve sandalların yüzdüğü bir seyir ve keyif alanına dönüşecek olan Haliç, Bumerang'ın manzarasını zenginleştiriyor.

Tüm ofis katlarında 90 tavandan yere kadar inen panoramik cam cephe, dışta özgün mimariye güçlü bir kimlik kazandırırken, iç mekanlarda kullanıcıya aydınlık ve ferah mekanlar sunuyor. Görsel zenginliği besleyen alüminyum cam cephe ve diagonal güneş kırıcı (JRC) sistemleri oldukça yenilikçi olup bölgede ilk defa kullanılıyor.

Bumerang Ofis'te, 6,5 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemiyle çalışma ortamından yansıyan kusursuzluk kazançla birleşiyor. Projenin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları tasarruf etmenizi sağlıyor. Faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor. Profesyonel yönetim ile birlikte her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedeflenen projede kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlarını binadan çıkmadan hallediliyor.

Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Kağıthane'de, Çağlayan'da yükselen Bumerang Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Avrupa yakasında ulaşım olanaklarını en yüksek seviyede değerlendirmeye dönük olarak planlan proje, şehrin tam ortasında yer alarak lokasyon avantajı sunuyor. Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan Bumerang Ofis'ten Çağlayan Adliyesi'ne yürüyerek gidilebiliyor. Tünel sayesinde Kağıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor. Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz: "Havaya fırlatıldığında, geniş bir çember çizerek atıcıya geri dönen 'bumerang'lar spor ve oyun amacıyla kullanılır. Bumerang Yasası ise evrene gönderdiğimiz her şeyin bize eninde sonunda geri geleceğini anlatır. Bugün yaptığınız bir iyiliğin karşılığını bazen hemen alırsınız, bazen de aradan zaman geçmesi gerekir. Ama her durumda yaptığınız şeyler size geri döner. Projemizin ismini belirlerken işte bu düşüncelerden yola çıktık. Bumerang Ofis'i tercih etmekle iyi bir yatırım yaptığınızı ve paranızın size kazanç olarak geri döneceğini anlatmak istedik. Tüm bunlara, rekor sürede alıcısıyla buluşan ve yüksek prim yapan Z Ofis projemizi referans gösterdik. Bumerang'ın da aynı coşkuyla hayata geçeceğine inanıyoruz.”

  • BASINDA BİZ
  • 12.06.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı