TR
MART 2014

DAP YAPI A OFİS’İ ŞATIŞA ÇIKARDI

POSTA / 19.03.2014 DAP Yapı, yeni ofis projesi için yine Kağıthane'yi seçti. Bedava Ofis konseptinin devam ettiği A Ofis'te fiyatlar 287 bin TL'den başlıyor.

DAP Yapı, Kağıthane'de 2012 yılında başladığı ofis projelerinin sayısını kısa sürede artırdı. Bölgedeki fabrika arazilerini geliştirmeye devam eden şirket, Z Ofis, Bumerang ve İ Ofis'ten sonra A Ofis'in inşaatını başlattı. İş dünyasının yeni merkezi olarak anılan bölgede, DAP Yapı'nın daha önceki ofis projelerine bitişik konumda yer alan A Ofis'te lansman öncesi satışlar başladı. Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanan A Ofıs'ten Taksim, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu. Levent, Maslak gibi merkezlere kısa sürede ulaşılıyor. Yeni metro hattı ise, projeye 100 metre mesafede yer alıyor.

Projenin teslim tarihi de 18 ay sonrası olarak öngörülüyor. 287 bin TL'den başlayan fiyatlarla lansman öncesi satışa çıkarılan A Ofis'te kişiye özel ödeme seçenekleri mevcut. Banka kredisi ve faizin olmadığı ödeme seçeneklerinde 36 aya kadar firma içinde vadelendirme gerçekleştiriliyor. KDV oranının yüzde 18 olduğu A Ofis'te lansman dönemine özel metrekare fiyatı 5 bin TL olarak belirlendi.

73 Bağımsız Bölüm
Çağlayan üzerinden Şişli'ye çıkan yolun köşe başında konumlanan proje, 73 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Projede büyüklüğü 51-300 metrekarelik 61 adet ofis alanı ile 45-140 metrekare arasında değişen 12 adet dükkan bulunuyor. 1 otopark katı, 1 toplantı-sığınak katı-2 mağaza-ofıs katı+1 giriş katı ve 4 ofis katından oluşan projede fiyat aralığı 287 bin TL- 700 bin TL olarak belirlendi.

Yeni İş Merkezi
Kentsel dönüşümün gerçekleştiği Kağıthane'nin, konum avantajıyla önümüzdeki yılların önemli bir iş merkezi olacağını söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "İstanbul genelinde. Merkezi İş Alanı (MİA) bölgelerinde stoğun sınırlı oluşu, kira rakamlarında artış beklentisi yaratıyor. DAP ofislerinin de yer aldığı bu bölge (Kağıthane, Çağlayan) yatırımcının gözdesi durumunda Ofis projelerimiz, lokasyonu itibarıyla tüm yollara en seri biçimde bağlanacak dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 19.03.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı