TR
EKİM 2013

DAP YAPI SATIŞLARI GÖKYÜZÜNDEN YAPIYOR

POSTA / 02.10.2013

Kartal-Maltepe hattına farklı konseptlerde rezidanslar inşa eden DAP Yapı, Hitit vazosundan esinlenerek hayata geçireceği Vazo Kule'nin satış ofisini Türkiye'de ilk defa uygulanan bir modelle gökyüzüne taşıdı. Alıcı ve yatırımcıları yandaki binanın asansörüne bindirerek 20. kata çıkaran şirket, golf pistinden satış yaparak ilginç bir deneyime imza attı.

Golf Oynama İmkanı

İlginç mimari konseptini satış ofislerine de yansıtan DAP Yapı, alışılagelen "satış ofisi giriş katta olur" kalıbını yıkarak üst katlarda ağırladığı müşterilerine Adalar manzarasına karşı golf oynama imkanı sunuyor. 20'nci katında golf pisti bulunan bir projede olmanın heyecan verici olduğunu ifade eden müşteriler, gayrimenkul alışverişinin kazandığı bu yeni boyuttan son derece memnun.

Satın alacağı rezidans dairenin manzarasını görebildiği gibi zirvede golf oynamanın da keyfîni çıkaran alıcılar, satış ofisi ziyaretini bir tür etkinlik havasında yaşıyor. Vazo Kule'nin satış ofisine geçici ev sahipliği yapan Royal Center binası 27 ve 30 katlı iki kuleden oluşuyor. Kulelerin ortasındaki 13 katlı blok ise yılbaşından itibaren DAP Yapı'nın genel müdürlük binası olarak kullanılacak. Prens Adaları manzarasına hakim projede,.2 A Blok'un 20. katına konumlanan pist, ısınma niteliği taşıyan minimal ölçekte tasarlandı.

  • BASINDA BİZ
  • 02.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı