TR
KASIM 2013

DAP YAPI TAKSİM’E REZİDANS YAPACAK

POSTA / 08.11.2013

DAP Yapı 2013'ü 2014'e bağlayan süreçte 7 yeni projenin startını vermeye hazırlanıyor. Şirket yeni projelerinden birini de Taksim'de yükseltecek.

2014'te İnşa Edilecek

Yeni projelerini hayata geçirmeye hazırlanan DAP Yapı, adres olarak Avrupa yakasında Taksim ve Çağlayan'ı, Asya yakasında ise Kartal-Maltepe bölgesini tercih etti. Kartal'da hayata geçireceği karma projenin ardından Maltepe sahilde ve Kartal E-5 üzerinde iki adet rezidans projesinin inşaatına başlayacak olan DAP YAPI, Çağlayan'da ise üç yeni ofis projesini devreye alacak. Şirket, 2014'ün ilk çeyreğinde de Taksim'de bir rezidans inşa edecek.

'Kartal'a İkinci Merkez'

Geçtiğimiz aylarda Emlak Konut GYO'nun ihalesine katılarak Ağaoğlu ile ortaklaşa satın aldıkları arsada dev bir proje geliştiren DAP Yapı, Aralık ayı itibarıyla projenin satışını başlatacak. "Kartal'ın ikinci merkezi" olarak nitelendirilen projenin içinden hızlı tren geçecek ve önünde marinası bulunacak. Karma konsept paralelinde hastane, okul, AVM gibi unsurların yer aldığı proje, konut ve ofis alanlarıyla birlikte yaklaşık 10 bin kişilik popülasyona hitap edecek.

  • BASINDA BİZ
  • 08.11.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı