TR
EYLÜL 2013

DAP YAPI'YA ÖDÜL YAĞDI

POSTA / 27.09.2013

DAP Yapı, İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen Europa Property Awards 2013'ten (Avrupa Gayrimenkul ödülleri), dört ayrı projesiyle toplam 9 ödülle döndü .

Avrupa'nın en iyi gayrimenkul projelerinin seçildiği ödül töreninde, bu yıl en iyi mimari, gayrimenkul, iç tasarım ve yapı geliştirme kategorilerinde 26 Avrupa ülkesinden yüzlerce proje ödül için yarıştı.

DAP Yapı, 4 ayrı projesiyle katıldığı yarışmadan toplam 9 ödülle döndü. DAP Yapı’nın, Vazo Kule, Dalga Kule, Royal Center ve Dragos Royal Towers adlı projelerinin 9 farklı kategoride ödüle layık bulunması üzerine şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, uluslararası arenada kabul görmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

Geçen yıl aynı yarışmada 5 bin 441 projeyle yarışarak, Yüksek Yapılar branşında birincilik ödülü alan Dalga Kule'nin ardından bu yıl da 9 dalda ödül kazandıklarını söyleyen Ziya Yılmaz, "DAP Yapı, projelerinde yaşamayı seçenlere ayrıcalıklı hissettirmeyi hedefler. Hayatını, güvenli, huzurlu ve modern bir ortamda sürdürmek isteyenlerin yolu mutlaka DAP projeleriyle kesişir. İz bırakan, zihinlerde yer eden tasarımlar üretmek konut geliştiricilerin mutluluk kaynağıdır.

Projelerimizde hayat başladığında gelip yerleşen seçkin aileler başta olmak üzere, görünümü ve kalitesiyle öne çıkan tüm üretimlerimiz çevreye katma değer sağlamıştır. Ülkemizi tarihi ve kültürel dokusuna ilaveten görkemli ve estetik binalar inşa etmekle önemli bir misyon üstlendiğimizi düşünüyoruz" açıklamasını yaptı.

DAP Yapı'da Sağlıklı ve Güvenli Yaşam Tescillendi

DAP Yapı’nın, yelken görünümüyle anılan Dragos Royal Towers projesi, artık sadece projede yaşayanların değil bölgenin ve hatta şehrin sağlıklı yaşam konseptiyle buluşacağı bir mekana ev sahipliği yapıyor. Dragos Fitness City, uzman kadrosuyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da hizmetler sunuyor.

DAP Yapı olarak insanlara yararlı konut ve işyeri üretmeyi görev addettiklerini ifade eden Yılmaz, "Sporun, insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini düşünerek sağlıklı yaşam alanları oluşturmak istedik. Biz, inşaatlarımızda mühendislik anlamında bunu mükemmelen çözüyoruz. Şimdi spor ve sağlık merkezlerini de devreye aldık" dedi.

Dragos Royal Towers'ta uzman kadrosuyla hizmet sunacak bir spor ve sağlıklı yaşam merkezi kurduklarını vurgulayan Yılmaz, "Dragos Fitness City VIP, spa, özel oda servisi, geleneksel Türk hamamı, buhar odası, sauna ve masaj gibi hizmetleri özel bölümde sunuyor.

Dragos Fitness City'de bedeniniz ve ruhunuz yenilenirken, Scoop Restaurant'da dünyanın en lezzetli yemekleriyle tanışacaksınız. 2013 yılının en güvenli ve en ayrıcalıklı tesisi seçilen bir mekanımızda, aileniz ya da dostlarınızla keyif, konfor ve sağlığı bir arada yaşayabilirsiniz" diye konuştu.

Dalga Kule

Mixed-use Architecture with Dalga Tovvers/Karışık Kullanımlı Development Marketing with Dalga Towers / Gelişmiş Pazarlama Dalga Kule, modern pazarlama teknikleriyle rekor sürede alıcısıyla buluşurken tasarımı da başarılı işlevselliğiyle ödüle layık görüldü.

DAP Royal Center

Landscape Architecture with Royal Center/Peysaj Mimarisi Safe Home Award vvith Royal Center/Güvenli Ev Ödülü Dap Royal Center'da insanlara sayısız teknolojik imkanlara sahip bir yaşam biçimi sunuldu. Projede yaşayanlar ev sahibi olmanın ötesinde huzurlu, güvenli ve konforlu bir hayatın kapılarını araladılar.

Dragos Royal Towers

Leisure Development wiıth Dragos Royal Towers/ Sosyal Tesis Geliştirme Safe Home Award with Dragos Royal Towers / Güvenli Ev Ödülü Projenin tasarımı mimari anlamda uluslararası arenada kabul görürken, konutların dekorasyonu, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sosyal donatıların zenginliği de ödüllerle tescillendi.

  • BASINDA BİZ
  • 27.09.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı