TR
KASIM 2012

DAP Z’DE METREKARESİ 4 BİN TL’YE OFİS

POSTA / 01.11.2012

Avukatlar, muhasebeciler ve danışmanlar tarafından tercih edilen Z Ofis'e ilgi büyük oldu. Amortisman süresinin 7 yıl olduğu projede, metrekare fiyatı 4 bin TL.

3.5 yıl süren Haliç Çevre Koruma Projesi kapsamında, Haliç kıyısındaki sanayi tesisleri kaldırılarak, bölge, ticaretin kalbinin attığı bir merkeze dönüştürüldü. Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanan ve Haliç manzarasına sahip olan Z Ofis, avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar tarafından tercih edildi. "Akıllı yatırım" sloganıyla tanıtılan projeye ilgi yoğun oldu. Projedeki ofis ve dükkânların büyük çoğunluğu kısa sürede satılırken "Sekreteri bedavaya getiren ofis" mantığıyla hayata geçirilen proje 13-15 yıl kabul edilen amortisman süresini 7-10 yıla düşürmesiyle dikkat çekiyor.

Metrekaresi 4 bin TL

Mağazalar katında merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterlik ve iki toplantı odasının bulunduğu proje lokasyonu itibarıyla da tüm yollara yakın konumda bulunuyor. Projeden Tünel sayesinde Taksim ve Beşiktaş'a kolay ulaşılırken çevre yoluna bağlanmak iki dakika sürüyor. 8 kattan oluşan projede kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlar binadan çıkmadan hallediliyor. Projede büyüklüğü 49 ila 281 metrekare arasında değişen 61 ticari üniteye önemli gurme restoranlar ve tanınmış perakende markaları talip oldu. Yüzde 50'si peşin ödemelerde faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan 55-87 m2'lik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatı 4 bin TL ila 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Projede ayrıca; 36 ay vade farksız ödeme imkânı da sunuluyor.

  • BASINDA BİZ
  • 01.11.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı