TR
EKİM 2012

DAP'IN Z OFİS'İ BAYRAMDA AÇIK

POSTA / 26.10.2012

8 kattan (2 otopark katı, 1 mağazalar katı, 5 ofis katı) oluşan projede, iş ve yaşamla ilgili bütün ihtiyaçlar bina içinde karşılanacak şekilde tasarlandı.

Eski adı Altınboynuz diye anılan İstanbul'daki Sadabad'ı tarihi günlerine kavuşturacak Boğaz suyunun Haliç'e kavuşması projesi hayata geçti. Proje ile Z Ofis'in Haliç manzaralı ofis ve dükkanlarının cazibesi de artıyor.

Mağazalar katında merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterlik ve her katta 2 adet toplantı odası, süs havuzlan ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunan DAP Z Ofis, suyun yol boyu eşlik ettiği güzergahta, iş dünyasının yeni merkezi olarak anılan bölgede, Çağlayan'da yer alıyor. Lokasyonu itibarıyla tüm yollara en seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortada konumlanan projeden Tünel sayesinde Taksim ve Beşiktaş'a ulaşmak son derece kolay. Çevreyolu'na bağlanmak sadece 2 dakika sürerken, Adliye Sarayı'na yürüyerek gitmek mümkün oluyor.

Fiyatları Çok Uygun

Z Ofis'te satışlar bayramın 3 ve 4'üncü günleri de devam edecek. Yüzde 50'si peşin ödemelerde faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan 55-87 m2'lik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatı 4 bin TL ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Metrekare fiyatlarının bölge emsallerinden yüzde 50-80 oranında düşük tutulduğu projede amortisman süresinin kısalığı yatırımcıların dikkatini çekiyor. Faizsiz 36 ay vade kolaylığı sağlanıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 26.10.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı