TR
NİSAN 2015

EN ORİJİNAL PROJESİNE, İLGİ YOĞUN

MİLLİYET / 15.04.2015 DAP Yapı - Adam Kule?

Geliştirdiği tarz ve konseptlerdeki İstMarina,. DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kuleler gibi projelerle tanınan DAP Yapı, bu kez Kartal Dragos'taki "Adam Kule" için ön talep toplamaya başladı.

Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak yeni projenin, ön talep döneminde yoğun ilgi gördüğünü belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Bugüne kadar yaptığımız en orijinal proje olacak" dedi. Adam Kule'nin, uzun süredir üzerinde çalıştıkları bir proje olduğunun altını çizen Yılmaz, "Henüz tanıtımı bile yapılmadan, ön talep döneminde yoğun ilgiyle karşılaştık. Projemizin yer alacağı arazi bize ait ve Tekel arazisi üzerinde kalan çok değerli bir arsa. Adam Kule 30 katlı olacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos'ta inşa edilecek" diye konuştu.

Yüksek Prim Getirişi
Yılmaz, projenin DAP Yapı'nın önemli çalışmalarından olduğuna da vurgu yaparak, yüksek prim getirişi olacağını kaydetti. Ziya Yılmaz, "Ön satışlar devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 5 bin kişiden ön talep alındı. Projeyle, daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız" ifadesini kullandı. Adam Kule, lokasyonu ve özellikleriyle de farkını ortaya koyduğunu vurgulayan Yılmaz, "Bu özel projemizin detaylarını, mayıs ayında kamuoyu ile de paylaşacağız" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 15.04.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı