TR
ARALIK 2014

FİNANSAL GÜCE SAHİP ŞİRKETLER ÖNEM KAZANACAK

PARA / 28.12.2014 DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz: 12 yıldır Türkiye ekonomisi istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Küresel krizden daha az etkilendiğimiz için dünyanın ilgisi üzerimizde. Önümüzdeki süreçte konuta talebin yoğun olacağını ve fiyatların yükseleceğini öngörüyoruz. Türkiye'deki gayrimenkul sektörüne gelen yoğun talebi göz önüne alarak hazırlanan raporlar, gayrimenkul sektörünün cazip olduğunu ortaya koyuyor.

Sanayi ve hizmet alanlarında faaliyet gösteren 240 alt sektörle işbirliği içinde olan inşaat sektörü, Türk ekonomisi için hayati önem taşıyor. Kentsel dönüşüm ihtiyacından dolayı inşaat sektörü daha uzun yıllar ekonominin lokomotifi olmaya devam edecek. Önümüzdeki süreçte, finansal gücü olan ve kurumsal sürekliliğe sahip şirketler daha önemli hale gelecek.

2014'te, İstanbul Marina'yla dünya çapında bir rüzgar estirdik. DAP Vadisi'nde ise A plus bir ofis konsepti tasarladık. Yatırımcı olarak Beykoz, Sarıyer, Şişli, Bomonti, Kağıthane'yi de içine alan geniş bir alanla ilgileniyoruz. 2015 yılında karma konseptte projeler üreteceğiz. Bazıları rezidans ve ev ofis olacak. Ofis projelerimizi çoğaltacağız.
 
  • BASINDA BİZ
  • 28.12.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı