TR
NİSAN 2012

GAYRİMENKULDE KARMA PROJE DÖNEMİ

POSTA / 29.04.2012

DAP DALGA KULE

DAP YAPI' nın Maltepe Dragos' ta 120 milyon TL' ye mal olacak Dap Dalga Kule projesi, iki adet rezidans konut bloğu, A Blok'ta 178 adet konut, B Blok'ta 176 adet konut ve 15 adet dükkan olmak üzere toplamda 369 üniteden oluşuyor. 2014' te teslim edilecek olan projede büyüklükleri 45 ila 105 metrekare olarak değişen Single (stüdyo), Süit (1+1) ve Grand Süit (2+l)' ler de 70 m2'lik süit dairelerin fıyatları 257 bin liradan başlıyor. Yüzde 30 peşinatla 36 aya kadar firma bünyesi kapsamında vadelendiriliyor.

Kurumsal yönetim sistemi ile daireler, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yurt dışında hayli yaygın olan 'oturmadığın dönemde kirala' modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlayacak.

Projede iki adet rezidans konut bloğu, A Blok'ta 178 adet konut, B Blok'ta 176 adet konut ve 15 adet dükkan olmak üzere toplamda 369 üniteden oluşuyor. Büyüklükleri 45 ila 105 metrekare olarak değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 rezidans daireler; Single (stüdyo), Süit (1+1) ve Grand Süit (2+1) olarak adlandırılıyor. Akıllı kat planlan ile en küçük dairelerde bile optimum kullanım alanları sunuluyor.

Yüzde 80'i yeşil ve sosyal alanlar için ayrılan projede dört mevsim kullanılan açılır - kapanır yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları ve çok amaçlı spor sahasının yanı sıra fitness center, sauna, Türk Hamamı, masaj odaları, açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.

Projenin yakınındaki Tekel'e ait yerin renove edilerek üniversite ve kampus alanına çevrilmesi binlerce öğrenciye eğitim imkanı sağlayacak. Kartal Adliyesi'nin Yüksek İstinaf Mahkemesi olarak yeniden yaşama geçmesi bu alanda yoğun bir personel ve ziyaretçi trafiğini işaret ediyor. Bölgede Maltepe Carrefour, Pendorya, Neomarin gibi pek çok AVM, Maltepe, Yeditepe, Okan ve Sabancı Üniversitesi, Ahmet Şimşek, Coşkun ve Doğa Koleji gibi eğitim kurumları ve Sema, Bölge ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanelerinin yanı sıra yapımı planlanan bir fuar ve kongre merkezi de bulunuyor. Geçmişten günümüze önemli bir sahil ilçesi olan Maltepe, insanların yaşamak için can atacağı bir cazibe merkezine dönüşüyor.

Daireler, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yurt dışında hayli yaygın olan "oturmadığın dönemde kirala" modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor. Profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek olan Dalga Kule, daire sahiplerinin kendi yerlerini haftalık, aylık ve yıllık kiralayarak ekstra gelir elde edecekleri, kira toplama veya kiracı bulma gibi konularla ilgilenmeyecekleri bir model sunuyor.

Projenin künyesi

Projenin adı: Dap Dalga Kule

Yeri: Maltepe Dragos

Yapımcı firma: DAP YAPI

Teslim tarihi: Mart 2014

Konut sayısı: 369

Fiyatı: 257. 000 TL'den başlıyor

  • BASINDA BİZ
  • 29.04.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı