TR
ARALIK 2014

GAYRİMENKÜLÜN DÜNYA KUPASINI KALDIRDI

POSTA / 12.12.2014 Avrupa gayrimenkul ödüllerinden 8 projede 15 ödülle, dönen DAP Yapı, İstMarina projesi ile Avrupa birincisi olarak katıldığı dünya finalinden de birincilikle döndü. Böylece DAP Yapı, İstMarina projesi ile gayrimenkulün dünya kupasını kaldırmış oldu.

Tek Proje Oldu
DAP Yapı'nın İstMarina projesi, dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri arasmda gösterilen International Property Awards'da, ”2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünyanın En îyi Projesi” seçildi. DAP Yapı'nın, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. işbirliği ile Kartal sahilinde gerçekleştirdiği İstMarina, Türkiye ve komşu ülkelerden ödüle layık görülen tek proje oldu. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkam Ziya Yılmaz, ödülle ilgili bir açıklamada bulundu.

Değer Kattık
Türkiye'yi uluslararası arenada bu şekilde temsil etmenin gurur verici olduğunu söyleyen Ziya Yılmaz, "İstMarina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra'dan akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüllerle taçlandırdık. Türkiye'den ödüle layık görülen tek proje İstMarina oldu. Bu ödülü aynı zamanda ülkemiz adına aldık. İstanbul'un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık" dedi.

Yola Devam
Geleceğin projelerini üretmeye ve Türkiye'yi bu alanda temsil etmeye devam edeceklerini de anlatan Ziya Yılmaz, "Bu ödül ile sorumluluğumuz bir kat daha arttı. Dünya çapında kazanılan ödüller uzun süren detaylı çalışmalar ve hayallerin birer ürünü oldu. Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyor geleceğin yaşam alanlarım tasarlıyoruz. Çağın en yeni teknolojisini ve en iyi malzemesini kullanıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.
 
  • BASINDA BİZ
  • 12.12.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı