TR
EKİM 2013

HOME OFİSLER RAĞBET GÖRÜYOR

POSTA / 26.10.2013

Ofis projelerinin sayısını çoğaltan DAP Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, home ofislere olan ilginin her geçen gün arttığını söyledi. DAP Yapı'nın home office konseptini benimsemesinin en önemli nedenini açıklayan Ziya Yılmaz, "Home ofisler seçkin bir projedeki modern bir ofiste, otel konforunun hizmet ayrıcalığıyla verimli ve keyifli bir iş hayatının tam ortasında dinlenirken çalışmayı, çalışırken dinlenmeyi mümkün kılıyor. Son dönemde yapılan akıllı binaların büyük bir kısmı home office konseptinde tasarlanıyor" diye konuştu.

Yeni Proje: İ OFİS

Amerika'da evden çalışanların sayısının 20 milyona ulaşmış durumda olduğunu sözlerine ekleyen Yılmaz, "Eğer mesleğiniz ofise gitmeyi gerektirmeden evden sürdürülebilir nitelikteyse home office konsepti her tür arayışınıza yanıt verecek nitelikte seçenekler sunuyor" diye değerlendi.

DAP Yapı'nın, iş dünyasına yönelik ofis projeleri de giderek artıyor. Anadolu yakasında Vazo Kule home offıce'lerin satışını sürdüren şirket Avrupa yakasında ise Z Ofis ve Bumerang Ofis'in satışlarını tamamladı. Z Ofis ve Bumerangdan sonra da İ Ofis'i devreye sokan DAP Yapı, projeyle alıcı ve yatırımcısına kazanç vaat ediyor.

Avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla dikkat çeken î Ofis'te, "bedava ofis" konsepti devam ediyor. Projede yatırımı 8 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi uygulanıyor.

69 Adet Bağımsız Bölüm

8 katlı (1 otopark katı, 2 mağaza ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı) 1 Ofis'te, büyüklüğü 52-197 metrekarelik 56 adet ofis alanı ile 43-129 metrekare arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatı ise 5 bin TL olarak belirlendi. Projeden Taksim, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Levent, Maslak gibi bölgelere kolayca ulaşılıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 26.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı