TR
KASIM 2012

İŞADAMLARINA HALİÇ MANZARALI SUNUM

POSTA / 16.11.2012

Altınboynuz’u eski günlerine kavuşturacak olan Boğaz suyunun Haliç’e kavuşması projesi hayata geçti; Z Ofis’in Haliç manzaralı ofis ve dükkanlarının cazibesi arttı.

3.5 yıl süren Haliç Çevre Koruma Projesi kapsamında, Haliç kıyısındaki sanayi tesisleri kaldırılarak, bölge, ticaretin kalbinin attığı bir merkeze dönüştürüldü. Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanan Z Ofis, teknoloji ve mimarisiyle bölgedeki ofis projeleri arasında öne çıktı. Avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar ve diğer serbest meslek gruplarından girişimciler, “akıllı yatırım” sloganıyla tanıtılan projeye yoğun ilgi gösterdi.

Z Ofis ile iş dünyasına hızlı bir giriş yapan Dap Yapı’nın kemikleşmiş alıcı ve yatırımcı grubu yeni projeye talip oldu; ofis ve dükkanların büyük çoğunluğu satıldı. “Sekreteri bedavaya getiren ofis” mantığıyla sunulan ofisler, ticari emlak satın alırken 13-15 yıl kabul edilen amortisman süresini 7-10 yıla düşürerek maksimum kazanç sağlıyor.

Mağazalar katında merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterlik ve her katta 2 adet toplantı odası, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunan Dap Z Ofis Çağlayan’da. Tüm yollara seri bağlanacak şekilde tam ortada konumlanan projeden Tünel sayesinde Taksim ve Beşiktaş’a ulaşmak kolay. Çevreyoluna gitmek mümkün. 8 kattan oluşan projede, iş ve yaşamla ilgili bütün ihtiyaçlar bina içinde karşılanacak şekilde tasarlandı.

  • BASINDA BİZ
  • 16.11.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı