TR
KASIM 2012

İŞADAMLARINA HALİÇ MANZARASI

POSTA / 10.11.2012

Altınboynuz’u eski günlerine kavuşturacak olan Boğaz suyunun Haliç’e kavuşması projesi hayata geçti; Z Ofis’in Haliç manzaralı ofis ve dükkanlarının cazibesi arttı.

Haliç Çevre Koruma Projesi kapsamında, Haliç kıyısındaki sanayi tesisleri kaldırılarak, bölge, ticaretin kalbinin attığı bir merkeze dönüştürüldü. Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanan Z Ofis, üstün teknolojisi ve sıra dışı mimarisiyle bölgedeki ofis projeleri arasında öne çıktı. Avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar ve diğer serbest meslek gruplarından girişimciler, “akıllı yatırım” sloganıyla tanıtılan projeye yoğun ilgi gösterdi.

Lokasyon Avantajı

Mağazalar katında merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterlik ve her katta iki adet toplantı odası, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunan DAP Z Ofis, suyun yol boyu eşlik ettiği güzergahta, iş dünyasının yeni merkezi olarak anılan bölgede, Çağlayan’da yer alıyor. Lokasyonu itibarıyla tüm yollara en seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortada konumlanan projeden Tünel sayesinde Taksim ve Beşiktaş’a ulaşmak son derce kolay. Çevreyolu’na bağlanmak sadece 2 dakika sürerken, Adliye Sarayı’na yürüyerek gitmek mümkün.

Önemli Markaları Buluşturan Dükkanlar

İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan DAP Z projesinde ofis stoklarının hızla tükenmesi üzerine, projenin satışa kapalı olan dükkan ve mağazaları da satışa sunuldu. Projede yer alacak dükkan ve mağazalar, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabancı markaların takibine girdi. Büyüklüğü 49-281 m2 arasında değişen 61 adet ticari üniteye önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markalar talip oldu. Dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje olan DAP Z Ofis’in yakın çevresinde çok sayıda iş ve ticaret merkezi yer alıyor. Proje, on binlerce kişinin yaşadığı bir çevreye hitap ediyor.

Fiyatlar, Emsallere Göre Düşük Tutuldu

Yüzde 50’si peşin ödemelerde faizsiz 3 ay vade ile satışa sunulan 55-87 m2’lik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatı 4.000 TL ile 6.500 TL arasında değişiyor.

  • BASINDA BİZ
  • 10.11.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı