TR
NİSAN 2018

İSTMARİNA ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE MURAT BOZ COŞKUSU

YENİ ÇAĞRI / 22.04.2018

Moda, eğlence ve lezzeti Adalar manzarası eşliğinde sunan İstMarina Alışveriş Merkezi açılış konserleri kapsamında şarkıcı Murat Boz'u ağırladı. Murat Boz'u izlemeye gelen on binlerce hayranı şarkılara coşkuyla eşlik etti.

Konser öncesi heyecanını dile getiren Murat Boz, "Kartal'da Adalar manzaralı böyle güzel bir alışveriş merkezinde sevenlerimle bir araya geleceğim için çok heyecanlıyım. Sahneye çıkmak için sabırsızlanıyorum. Miami dönüşü ayağımın tozuyla İstMarina Alışveriş Merkezi'ne geldim. Bu özel projenin açılışında olmamızı sağlayan İstMarina Alışveriş Merkezi yatırımcısı DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz'a teşekkür ediyorum" dedi.

Yeni Albüm Repertuar Aşamasında!
Yeni albümünün repertuar aşamasında olduğunu söyleyen Murat Boz, "Son dönemde albüm çalışmalarımız hız kazandı. Albüm sürecinde çok titiz davranıyorum. Yeni albümde çok değerli isimlerle çalışıyorum. Albüm çıkış tarihi henüz belli değil fakat en az 6 aylık bir süreç öngörüyoruz" açıklaması yaptı.

Ayrılık iddialarını doğrulayan sanatçı, "Yürütemedik, bitti. Aslı benim için çok değerli" dedi. Konseri dinlemeye gelenler Murat Boz'un Janti, Hayat Öpücüğü, Geri Dönüş Olsa, Özledim, Maximum, Püf, Aşklarım Büyük Benden, İltimas şarkılarını hep bir ağızdan söyledi.

  • BASINDA BİZ
  • 22.04.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı