TR
ARALIK 2014

İSTMARİNA DÜNYANIN EN İYİ PROJESİ SEÇİLDİ

SABAH / 12.12.2014 DAP Yapı'nın, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde hayata geçireceği İstMarina, International Property Awards’ta, “2014-2015 Yapı Geliştrme” kategorisinde “Dünya’nın En İyi Projesi” seçildi.

Türkiye’den ödül alan tek firma olduklarını belirten DAP Holdin Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Bu ödülü sadece şirketimiz adına değil ülkemiz adına aldık” dedi. Yılmaz şöyle devam etti: “Ülkemizi uluslar arası arenada bu şekilde temsil etmek bizim için gurur verici. İstMarina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık, Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra’dan ardında da Dubai’den aldığımız uluslar arası ödüllerle taçlandırdık. İstanbul’un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık. Geleceğin projelerini üretmeye ve Türkiye’yi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Bu ödülle sorumluluğumuz bir kat daha arttı.”

Projeler Hayallerimin Ürünü
Dünya Çapında kazanılan ödüllerin uzun süren detaylı çalışmalarını ve hayallerinin birer ürünü olduğunu belirten Ziya Yılmaz, “Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyor, geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyoruz. Çağın en yeni teknolojisini ve en iyi malzemesini kullanıyoruz. Bu sebeplerden dolayı tüm tüm projelerimiz rekor prim yapıyor, Avrupa’dan ve dünyadan ödüller kazanıyor” diye konuştu.
 
  • BASINDA BİZ
  • 12.12.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı