TR
ARALIK 2014

İSTMARİNA DÜNYANIN EN İYİSİ

TAKVİM / 14.12.2014 DAP Yapı, birbiri ardına aldığı uluslararası ödüllere bir yenisini daha ekledi. DAP Yapı'nın İstMarina projesi, Dubai'de düzenlenen International Property Awards'de, Asya, Afrika, Birleşik Krallık, Amerika ve Arap ülkelerinin ödüllü projelerini geride bırakarak, 2014-2015 Yapı Geliştirme kategorisinde Dünyanın En İyi Projesi ödülüne layık görüldü. İstanbul'un farklı bölgelerinde geleceğin projelerini geliştiren DAP Yapı, Türkiye'den ödül alan tek firma oldu.

Rekora Doymuyor
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ödülü sadece şirketleri adına değil, aynı zamanda Türkiye adına aldıklarını vurgulayarak, "Ülkemizi uluslararası arenada bu şekilde temsil etmek bizim için gurur verici. İstMarina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra'dan, akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüller ile taçlandırdık. Geleceğin projelerini üretmeye ve ülkemizi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz" dedi.

DAP Yapı, İstanbul'a kazandırdığı İstMarina ile Londra'da gerçekleştirilen European Property Awards'de de Avrupa'nın En İyi Projesi seçilirken, 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazanarak ulaşılması güç bir rekora imza atmıştı.
 
  • BASINDA BİZ
  • 14.12.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı