TR
NİSAN 2015

İSTMARİNA'DA BAHAR RÜZGARLARI ESİYOR

POSTA / 23.04.2015 DAP Yapı - İstMarina'da Bahar Rüzgarları Esiyor

DAP Yapı'nın, Kartal’da hayata geçirdiği projesi İstMarina'nın sınırlı sayıda kalan daireleri için bahar kampanyası başladı. Bahar kampanyasına göre, faizin tamamı DAP Yapı tarafından ödeniyor.

DAP Yapı, İstMarina projesi için bahar aylarına özel kampanya başlattı. Projenin sınırlı sayıda kalan daireleri için düzenlenen kampanyada, faizin tamamı DAP Yapı tarafından ödeniyor. İstMarina'da peşinat tutarı teslim tarihinde ödenirken 0 faiz, banka kredisiz 40 ay vade ile konut sahibi olma fırsatı veriliyor.

Faiz Bizden
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,
İstMarina'ya. gösterilen yoğun ilgiye karşılık hazırladıkları kampanyada faizi kendilerinin ödeyerek müşterilere teşekkür etmek istediklerini belirtti. İstMarina'nın. konumu itibariyle çok değerli bir alanda yer aldığını söyleyen Yılmaz, "Kartal-Maltepe hattında edinilen gayrimenkullerin değerleneceğini ve önümüzdeki 7-8 yıl içerisinde katlanarak artacağını öngörüyoruz" diye konuştu.

Fiyatlar Katlanacak
Yılmaz ayrıca, "Projedeki marina alanı devreye girdiğinde fiyatların ikiye katlanacağına şahit olacağız" dedi.

Her İhtiyaca Göre Daire
Toplamda 1463 üniteden meydana gelen İstMarina'da .1 +0'dan 5+1 'e kadar konut tipleri mevcut. Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstMarina, .yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanlarıyla "Dünyanın En İyi Karma Yaşam Projesi" olarak nitelendiriliyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 23.04.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı