TR
EKİM 2014

İSTMARİNA'NIN 2. ETABI DUBAİ'DE SATIŞA ÇIKTI

SABAH / 02.10.2014 DAP Yapı, Emlak Konut GYO ile İstanbul Kartal'da hayata geçirdiği İstMarina gayrimenkul projesinin 2. etabını Dubai'deki emlak fuarında görücüye çıkardı. Projenin ilk etabındaki 1000 konutun 950 tanesini 45 günde satan şirket, 500 konutluk 2. etabı Dubai'de satışa çıkardı.

?Kartal sahildeki projesinin Körfezli yatırımcıdan yoğun ilgi gördüğünü belirten DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, " Körfezli yatırımcıları bayramda İstanbul'da ağırlayacağız. Yatırımcılar projeyi yerinde görüp alım kararını verecek" dedi. Fuara sıcak satış yapmaktan çok, İstanbul'u tanıtmak için katıldıklarını belirten Yılmaz, önümüzdeki yıl da Dubai'deki fuarda yer alacaklarını dile getirdi.

Kartal’ın Değeri Artıyor
Avrupa Yakası için Boğaz hattı ne ifade ediyorsa, Anadolu Yakası için de Kartal-Maltepe hattının aynı öneme sahip olduğunu belirten Ziya Yılmaz, “Sahil şeridinde yapılan düzenlemeler, bölgenin değerini arttırıyor. Anadolu Yakasında merkez oluşturma vizyonuyla geliştirilen Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi’yle uluslarası ilgi odağı bir yaşam merkezi oluşturuluyor” dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 02.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı