TR
ARALIK 2014

İSTMARİNA'YA “DÜNYANIN EN İYİ YAPI PROJESİ” ÖDÜLÜ

MİLLİYET / 12.12.2014 DAP Yapı'nın TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO işbirliği ile Kartal sahilinde gerçekleştirdiği İstMarina projesi, dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen International Property Awards'da, "2014-2015 Yapı Geliştirme" kategorisinde "Dünya'nın En İyi Projesi" seçildi.

DAP Yapı, İstMarina projesi ile Londra'da gerçekleştirilen European Property Awards'de "Avrupa'nın En İyi Projesi" seçilirken, 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazanmıştı. "Avrupa'nın En İyi Projesi" ödülü ile Dubai'de düzenlenen International Property Awards'e katılan İstMarina, Asya, Afrika, Birleşik Krallık, Amerika ve Arap ülkelerinin ödüllü projelerini geride bıraktı. DAP Yapı, Türkiye'den ödül alan tek firma oldu.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, dünya çapında kazanılan ödı erin uzun süren detaylı çalışmalarını ve hayallerinin birer ürünü olduğunu belirterek, "Ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyor geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyoruz. İstMarina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık. Geleceğin projelerini üretmeye ve ülkemizi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Bu ödül ile sorumluluğumuz bir kat daha arttı" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 12.12.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı