TR
NİSAN 2014

KARTAL'DA KAMPANYA

HÜRRİYET / 13.04.2014 DAP Yapı, alıcı ve yatırımcılarını kazandırmak üzere yeni fırsatlar sunuyor. 30 Nisan'a kadar devam edecek kampanyada Vazo Kule projesinde bekletilen son rezidanslar, 20 bin TL peşinatla, 48 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla, mobilyalı olarak satışa sunuluyor.

Kartal-Maltepe hattında yer alan ve rezidans-otel hayata geçen proje, alıcı ve yatırımcıların kullanmadığı dönemlerde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirlere açılıyor. Rotana'nın profesyonel ekibi tarafından yönetilecek olan proje 'oturmadığın dönemde kirala' modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projedeki birimlerin kendini 8-12 yılda amorti ettiğine dikkat çekiyor.

3 Blokta 399 Birim Var
DAP Yapı'nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule'de 2 rezidans ve 1 ofis bloğu yer alıyor. 399 ünitelik projede açılır-kapanır yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları ve çok amaçlı spor sahalarının yanı sıra sosyal tesisler bünyesinde fıtness center, sauna, Türk Hamamı ve masaj odaları bulunuyor.

Proje, Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla önemli bir lokasyon avantajı sunuyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 13.04.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı