TR
MAYIS 2014

KARTAL'IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK PROJE

TÜRKİYE / 14.05.2014 Metrekare satış fiyatı 4 bin 900 TL'den başlayan İstanbul Marina'da, 1+1 konutlara bile 20 metrekare teras alanı ayrıldı. Projede bütün daireler Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip.

DAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile, Anadolu yakasının en hızlı gelişen ve yıldızı parlayan bölgesi Kartal sahilinde dünya çapında ses getirecek bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürü Murat Kurum ve DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, düzenlenen basın toplantısında proje ile ilgili bilgi verdi.

İlk defa proje ortaklığı gerçekleştirdiklerini belirten Ziya Yılmaz, "Araştırmalarımız, içinde bu kadar çok unsuru barındıran bir başka projenin olmadığını gösterdi. Yerli ve yabancı yatırımcılardan ilgi büyük. Önünde megayat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen, özel okulu, hastanesi, deniz manzaralı çarşısı, restoranları ve oteliyle donanmış küçük bir şehir projelendirdik. Rezidans, konut ve ofis alanlarını bu şehrin merkezine yerleştirdik. İstanbul Marina; havaalanı, deniz otobüsü, metro, hızlı tren, helikopter pisti, deniz taksi ve deniz uçağıyla mükemmel bir ulaşım kolaylığı da sunuyor. Projenin kısa vadede yüzde 100, uzun vadede yüzde 300 prim yapacağını öngörüyoruz. KDV oranının yüzde 1 olması da bir avantaj arz ediyor" diye konuştu.

34 metrekarelik en küçük rezidanstan, 720 metrekarelik 5+1'e uzanan farklı seçeneklerin yer aldığı projede, metrekare satış fiyatı 4 bin 900 TL'den başlıyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 14.05.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı