TR
NİSAN 2012

KONUTTA EN YENİ KAMPANYALAR

POSTA / 29.04.2012

Ziya YILMAZ / DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı

"Kentsel dönüşümle yakından ilgileniyoruz”

İstanbul'da gecekondulaşma, 1930'lu yıllarda başladı ve şehrin yüzde 70'i kaçak yapılaşmayla oluştu. 1999 depreminde çarpık yapılaşma kayıpları artırdı. Bugün şehrin dört bir yanında yeni ve güzel projeler üretiliyor olmakla birlikte, gecekondular da kimi iki katlı, kimi de müstakil ev adı altında varlığını sürdürüyor. İstanbul başta olmak üzere bütün Türkiye'yi yeniden inşa etmek, binaları düzeltmek gerekiyor. İnsanlara, hak ettikleri şekilde güvenli ve modern ortamlar sunulmalı. Zeytinburnu, Ümraniye, Pendik ve Avcılar' dan başlayacak olan kentsel dönüşüm hareketi inşaat sektörünü doğal olarak çok yakından ilgilendiriyor. Bu ilçelere komşu bölgelerde; örneğin Pendik'in batısındaki Kartal'da ve Maltepe'de bizim de projelerimiz var. Kartal - Maltepe bölgesi ve Fikirtepe' yle ilgileniyoruz.

Yatırım olarak ise E-5'in altından Beykoz'a, oradan Sarıyer, Şişli, Bomonti, Kağıthane'ye doğru geniş bir alanla ilgileniyor ve merkezi konumlarda arazi geliştiriyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni açılan ve planlanan tünel projeleri ve bağlantı yollarının gelişimi Kağıthane ve Kadıköy - Kartal metro hattının hayata geçmesiyle Kartal - Maltepe bölgesinin talep gören yeni bölgeler haline geleceğine inanıyoruz. Bu bölgede inşaat yatırımına devam edeceğiz. 2012'de iki yeni projeye başlayıp, bin civarında konut ve iş yeri inşa etmeyi planlıyoruz. Bu yıl Maltepe'deki ilk projemiz olan Tango Kule'nin tanıtımını yaptık. Yılın ikinci yarısında Çağlayan'da ofis ve dükkan şeklinde tasarlanan ikinci projemize de başlayacağız.

DAP DALGA KULE

DAP YAPI' nın Maltepe Dragos'ta inşa ettiği DAP Dalga Kule'nin 22'şer katlı iki bloğunda 354 daire bulunuyor, ilk kuledeki dairelerin tamamı satılmış durumda, ikinci kuledeki stüdyo, 1 + 1 süit ve 2 + 1 grand süit dairelerin büyüklüğü 45 ile 105 metrekare arasında değişiyor. Dairelerin metrekare fiyatı 4 bin 850 TL olarak belirlenmiş. Daire fiyatları ise 190 bin TL'den başlıyor. Firma,öz kaynaklarıyla özel ödeme planının yanı sıra 120 aya kadar banka kredisi imkanı da sunuyor. Profesyonel yönetim sistemiyle işletilecek olan projede, daire sahiplerinin haftalık, aylık ve yıllık kiralamalarla ekstra gelir elde etmeleri sağlanacak. Ev sahibi, kira toplama veya kiracı bulma gibi konularla uğraşmayacak. Yüzde 80'i yeşil alan olarak ayrılan projede açılır kapanır yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, koşu parkuru, fıtnes, sauna, Türk hamamı, masaj odaları gibi sosyal olanaklar mevcut. Açık ve kapalı otoparklara yer verilen sitede, blokların 9'uncu katında kafe ve kahvaltı salonları, üstlerindeki rooflarda ise 360 derecelik manzaraya hakim dev jakuziler bulunuyor.

Satış ofisi: 444 33 39

Web: www.dalgakule.com

DAP TANGO KULE

DAP YAPI'nın dans eden çiftlerden esinlenerek projelendirdiği Tango Kule'de, ağırlıklı olarak 43 ile 79 metrekare arasında stüdyo ve 1 + 1 daire seçenekleri sunuluyor. Metrekare fiyatları 4 bin 900 TL olan projede, daire fiyatları 179 bin ile 399 bin TL arasında değişen projede, dükkanların metrekare satış fiyatları ise 15 bin TL'den başlıyor. Kartal'da inşa edilen 21 katlı DAP Tango Kule'de 192 daire ve 12 adet de dükkan bulunuyor. Özgün mimarisiyle dikkat çeken projeden yüzde 25 peşin ödeyerek ve yüzde 75'ini de banka kredisi kullanarak ev sahibi olmak mümkün. DAP YAPI Fınans Sistemi'yle, yüzde 30 peşine ve 36 aya kadar vade imkanı da sağlanıyor. DAP YAPI' nın diğer projelerinde de uygulanan sistemle evler haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralanabilecek. Sahiplerine 30 ay içinde teslim edilecek olan projede, yaşayanlar Dap Royal Center bünyesindeki DAP Club'dan yararlanabilecek.

Satış ofisi: 444 33 39

Web: www.tangokule.com.tr

  • BASINDA BİZ
  • 29.04.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı