TR
MAYIS 2021

NİŞANTAŞI’NA SAĞLIKLI EVLER GELİYOR

TAKVİM / 28.05.2021

DAP Yapı, yeni projesiyle 'sağlıklı ev' konseptini lüksün merkezi sayılan Nişantaşı'na getiriyor. İstanbul'da Boğaz ve koru manzarasının görülebildiği projedeki yaşam alanlarının tamamı yüksek tavanlı, geniş ve ferah daire konseptiyle tasarlandı...

SAĞLIKLI EV konseptinin ilkini İstanbul Çekmeköy Ormanköy projesiyle gerçekleştiren Dap Yapı, aynı konsepti şimdi de Nişantaşı’na taşıdı. Firma bu projeyle Nişantaşı’nda konut ve yaşam alanında lüks ile doğayı buluştururken villa konforunu şehrin merkezine getiriyor.

FARKLI SEÇENEKLER

İlk defa sunulan bu yaşam seçeneğinde, evlere istenirse binadan, istenirse de bahçeden girilebilecek. 85 ile 760 metrekare arasında farklı seçenekler sunulan ve az sayıda daire bulunan projedeki yaşam alanlarının tamamı yüksek tavanlı, geniş ve ferah daire konseptiyle tasarlandı.

KORUYA KOMŞU

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, doğanın iyüeştirme gücünü ön plana çıkardıkları Nişantaşı Koru projesinde, başta Ihlamur Kasrı olmak üzere komşusu oldukları 60 bin metrekare alana sahip adeta küçük bir orman olan korudan temiz havanın daire büyüklüğünde olan teraslara ve evlerin içine kadar gireceğini söyledi. Yılmaz, bütün dünyayı etkisi altına alan Covid19 sürecini gayrimenkul sektörü açısından deprem gibi bir dönüm noktası olarak gördüklerine dikkat çekti.

PARMAKLA GÖSTERİLECEK

Nişantaşı’nda adeta parmakla gösterilecek bir proje geliştirdiklerini ifade eden Ziya Yılmaz, “ Emlak Konut güvencesi ve Dap Yapı vizyonuyla hayata geçecek olan proje, iki kıtayı birbirine bağlayan dünya başkenti İstanbul’umuzun gözbebeği Nişantaşı’nda, yıllar sonra bile değerine değer katacak bir eser olacak” dedi. Nişantaşı bölgesindeki konutların neredeyse tamamının dövizle satıldığını vurgulayan Yılmaz şunları söyledi, “ Dövizin ağırlıklı olduğu bu piyasada TL ile vadeli satış yaparak, konut alıcısını hem kur riskinden koruyor hem de doğru yatırım yapmasını sağlıyoruz. Ön talep dönemi fiyatlarımızın bölgenin yüzde 40 altında olduğunu görüyoruz. Projemizin yüzde 100’ün üzerinde bir prim potansiyeli var”.

  • BASINDA BİZ
  • 28.05.2021
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı