TR
NİSAN 2016

ÖDÜLLERİ TOPLADI DÜNYA DAP’I KONUŞTU

SABAH / 29.04.2016 DAP Holding, dikkat çeken gayrimenkul projeleriyle son üç yılda dünya çapında toplam 33 ödül kazandı. Ziya Yılmaz, “Günü kurtarmıyoruz. Geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyoruz” dedi.

Emeğimizin Karşılığı
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,
elde ettikleri başarılara ilişkin şunları söyledi: “DAP Holding olarak günü kurtaracak projelerden ziyade geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyor, çağın en yeni teknolojisini ve en iyi malzemesini kullanıyoruz.

Gösterdiğimiz emeğin karşılığını da uluslararası platformlardan alıyoruz. 2013 yılında 9, 2014 yılında rekor kıracak 15, 2015’te de 9 ödül kazanarak son üç senede 33 ödül kazanarak ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil ettik. İstMarina ve Burgu Kule projelerimiz ise “Dünyanın En İyi” projelerine aday gösterildi. “Ziya Yılmaz, “Avrupa’nın en prestijli ödül töreninde projelerimiz son yıllarda olduğu gibi birçok başarıya imza attı.

DAP Holding olarak projelerimizi geliştirirken uzun araştırmalar yapıyor, ülkemiz için en iyisini inşa ediyoruz. Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyoruz; aynı zamanda bilgi birikimimiz, deneyimimiz ve know how’ımız ile sektörümüze ve hatta Avrupa’daki meslektaşlarımıza örnek oluyoruz” dedi.

Gayrimenkul sektöründe ses getiren projelere imza atan DAP Holding, Avrupa ve dünya çapında aldığı ödüllerle başarılarını tescillendiriyor. Geçen yıl 15 ödül kazanarak rekor kıran DAP Holding’in, son üç yılda aldığı toplam aldığı ödül sayısı ise 33’ü buldu. European Property Awards tarafından Londra’da düzenlenen törende yeni projesi Adam Kule ve Dalga Kule “Çoklu Rezidans Mimarisi”, 2014-2015 yılında Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme Projesi seçilen İstMarina “En İyi Ticari Arsa Geliştirme” ve “Karma Kullanım Geliştirme”, Vazo Kule “Yüksek Bina Geliştirme (Konut)” Burgu Kule ise “En İyi Otel Mimarisi” ve “Karma Kullanım Geliştirme” alanlarında ödüle layık görüldü.

Dünyanın En İyi Projesi
İş ve yaşam projeleriyle de İstanbul’un farklı bölgelerinde kentsel dönüşüme katkı sağlayan DAP Holding, DAP Vadisi projesiyle “Pazarlama Geliştirme” A Ofis projesiyle “Ofis Geliştirme” kategorilerinde ödül kazandı. 2014 yılında Dubai’de düzenlenen International Property Awards’e İstMarina projesi ile iştirak eden DAP Holding; Asya, Afrika, Birleşik Krallık, Amerika ve Arap ülkelerinin ödüllü projelerini geride bırakarak, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde Dünya’nın En İyi Projesi ödülüne hak kazanmıştı.

Bir Başka Örneği Yok
DAP Holding İstMarina projesiyle
bu yıl da “Ticari Arsa Geliştirme” kategorisinde “Dünyanın En İyi” projesine aday gösterildi. DAP Holding İstMarina projesi ile birilikte 108 derece eğimi ile dünyada, bu yükseklikte bu denli eğimi yakalayan başka bir örneği ile “Otel Mimarisi” kategorisinde “Dünyanın En İyisi” olmaya aday oldu.

1.8 Milyarlık TL’lik Yeni Proje
DAP Holding, bu yıl Beykoz, Kartal ve Taksim’de, 1 milyar 800 milyon lira yatırımla yeni projelerini hayata geçirecek.
Yılmaz yeni projelerini şöyle anlattı. “Eylül ayında Emlak Konut’un ihalesini kazandık. Validebağ Korosu’nun karşısında konumlanan arsadan Boğaziçi Köprüsü’ne direkt bağlanılıyor.

Askeri alanın dönüştürülmesi ile oluşturulan arsanın üzerinde bulunan Hava Subayları Lojmanları yerine muhteşem bir konut projesi yapacağız. Kartal’da iki kuleden oluşan bir proje tasarlıyoruz. Taksim Petek projemiz bitmek üzere. Beykoz’da da özel bir projemiz var.”
  • BASINDA BİZ
  • 29.04.2016
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı