TR
HAZİRAN 2013

OFİS PROJELERİ ÖNE ÇIKIYOR

POSTA / 07.06.2013

Bumerang Ofis ile yatırımlar geri dönüyor. Bumerang Ofis'te, 6,5 ile 10 yıl gibi bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemiyle birleşiyor.

DAP Yapı'nın, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan ofis projeleri yatırımcıyı cezbediyor. "Bedava Ofis" konseptiyle hayata geçirilen Bumerang Ofis, alıcı ve yatırımcısına tıpkı adı gibi yatırımın 6,5-10 yılda geri dönmesini sağlıyor. Faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor.

Avantajlı Lokasyon

Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Kağıthane'de, Çağlayanda yükselen Bumerang Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan Bumerang Ofis'ten Çağlayan Adliyesi'ne yürüyerek gidilebiliyor. Tünel sayesinde Kâğıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor. Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor.

Avrupa Yakasının değişen ve gelişen yeni iş merkezi Şişli-Mecidiyeköy-Çağlayan- Kağıthane aksında, İstanbul'a yeni bir ofis kavramı kazandıracak olan Bumerang, A Plus bir ofis özelliğiyle öne çıkıyor. Çağlayan üzerinden Şişli'ye çıkan yolun köşe başında konumlanan proje, 12 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip olup, 95 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Projede 80 adet ofis alam ile 15 adet dükkan bulunuyor.

Fiyatlar Nasıl

Bumerang Ofis'te, 6,5 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemiyle çalışma ortamından yansıyan kusursuzluk kazançla birleşiyor. Projenin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacım üzerinizden alarak buna ilişkin masraftan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Gelen telefonlar size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla açılıyor, notlarınız ve postanız almıyor, günlük randevu akışınız düzenleniyor, ziyaretçileriniz karşılanarak çay-kahve ikramınız yapılıyor, ofisiniz temizleniyor, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanıyor. Yabancı dillere hakim lobi/asistan ekibi, yabana uyruklu müşterilerinize de hizmet sunuyor. Faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor.

Mimaride Çığır Açan Proje Vazo Kule

DAP Yapı, her projesinde, anıt değeri taşıyan, formlara sahip özgün mimarili binalar tasarlıyor, Hitit sanatının en önemli objelerinden olan İnandık Vazosu, anıtsal mimari anlayışıyla modernize edilerek Vazo Kule'de yeniden hayat buluyor.

Hitit devletinin merkezi Hanhana'da (Çankırı'ya yakın İnandık Köyü) bulunan vazonun dış yüzündeki kabartmalı motifler binanın içinde de yer alıyor. İstanbul'un yeni cazibe merkezi Maltepe Dragos'ta yükselen proje, Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla lokasyon avantajı sunuyor. 400 bağımsız bölümden oluşan proje, otel konseptiyle işletilecek 300 adet rezidans ve "bedava ofis" konseptinde satışa çıkacak.

  • BASINDA BİZ
  • 07.06.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı