TR
ARALIK 2012

OFİSTE SON HARF DAP Z OFİS

POSTA / 25.12.2012

DAP Yapı Çağlayan da eski Polisan boya fabrikası arazisi üzerinde A Plus ofis projesi inşa ediyor. 185 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek DAP Z Ofis, harfli mimarisiyle dikkat çekiyor. DAP Yapı, ilk ofis projesini Avrupa Yakası'nda hayata geçiriyor. DAP Z Ofis adındaki proje Polisan'ın doğduğu arsada yükseliyor.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, sektörde birbirinden ilginç projeler hayata geçirdiklerini vurgulayarak, " İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan DAP Z Ofis ile konuttan sonra ofis sektöründe de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Çünkü DAP Z Ofis, ofis deyince akla gelen tüm kriterleri içeriyor, dolayısıyla bir son nokta. Tıpkı, matematikte tam sayıların tümünü kapsayan kümenin Z harfiyle gösterilmesi gibi DAP Z Ofis de ofis almak isteyenlerin her türlü ihtiyacına yanıt verecek ve yatırımcıyı yüzde yüz tatmin edecek nitelikte bir proje. DAP Z Ofis, dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje. Bu proje ustalık dönemimizin bir eseri olacak. Mimarinin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz " diyor.

Ziya Yılmaz, projenin mimari özelliklerinin yanı sıra konseptiyle de farklılaştığını anlatarak, iş ve yaşamak için gerekli tüm donatıları projeye yerleştirdiklerini belirtiyor. Yılmaz, DAP Z Ofis'in avantajlı yönetim sistemi ile asistan çalıştırma ihtiyacının ortadan kalkacağını belirterek, şunları söylüyor: " Bu sistem asistanlık hizmetlerine ilişkin masraflardan tasarruf edeceğiniz bir formüldür ve uzun vadede ciddi bir kazanç sağlar. Asiste hizmetleri, maaşını ödemediğiniz asistanlarca karşılanır. Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla, firmanızın adıyla açılır. Notlarınız ve postanız alınır, günlük randevu akışınız düzenlenir, ziyaretçileriniz karşılanır, çay, kahve ikramınız yapılır, ofisiniz temizlenir, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanır. Yabancı dillere hakim lobi / asistan ekibi, yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunar. "

Yılmaz projenin lokasyonuna dikkat çekerek, Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksının konum avantajı sayesinde önemli bir iş ve ticaret merkezi olduğunu belirtiyor. Yılmaz, " Çağlayan'da yer alan DAP Z Ofis, lokasyonu itibarıyla tüm yollara en seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortadadır. Çağlayan'daki DAP Z Ofis'ten Çevreyolu'na bağlanmak sadece 2 dakika sürer. Es'i ya da TEM'i kullanarak kısa sürede Atatürk Havalimanı'na ulaşmak mümkündür. Ters yönde ise günün her saatinde trafiğe yakalanmadan Levent ve Maslak'a gidilebilir. Adliye Sarayı'na yürüyerek dahi gidilebilir " diyor.

30 Ayda Tamamlanacak

DAP Z Ofis, 14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanında, 365 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Prof. Dr. Barbaros Sağdıç'ın mimari tasarımını üstlendiği ve 8 kattan oluşan DAP Z Ofis'te 55 ile 87 metrekarelik 304 adet ofis, büyüklüğü 49 ile 281 metrekare arasında değişen 61 adet dükkan yer alıyor. Mağazalar katında bulunan dükkanlar 3. 80, girişte bulunan dükkanlar 4. 00, giriş katınki ofisler 400, normal katlardaki ofisler ise 3. 50 metre tavan yüksekliğine sahip.

Projede helikopter pisti, açık ve kapalı otoparklar, toplantı salonları, fiber optik kablolu iletişim ağı, housekeeping hizmeti, çamaşır ve kuru temizleme, fitness salonu ve SPA merkezi olmak üzere çok sayıda donatı yer alıyor.

Projede ofislerin metrekare fiyatı 4 bin 200 liradan başlıyor. 30 ayda tamamlanması planlanan DAP Z Ofis, 185 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 25.12.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı