TR
HAZİRAN 2014

ÖZEL TASARIMLAR YAPTI EV TESLİMLERİ YAKLAŞTI

MİLLİYET / 12.06.2014 DAP Yapı'nın son projelerinde teslim tarihi yaklaştı. Firma, 2014 yılında başta Burgu Kule olmak üzere, Dalga Kule, Tango Kule ve Z Ofis'in teslim işlemlerine geçecek. Vazo Kule'nin teslim tarihi ise 2015'in ilk çeyreği olarak belirlendi.

DAP Yapı Kulelerinin sosyal donatıları arasında fitness center, güneşlenme terası, yürüyüş parkuru, SPA, yüzme havuzu, sauna, otopark alanı ve güvenlik bulunuyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Kartal-Maltepe sahilinde yer alan projelerinin orijinal tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çektiğini söyledi. Geleceğin binalarını inşa ettiklerinin altını çizen Yılmaz, "Projelerimiz üstün nitelikleriyle sektöre yön veriyor. Tıpkı İspanyol mimar Gaudi'niıı eserleri gibi şehirde dolaşırken aniden karşınıza çıkarak sizi şaşırtıyor" dedi.

Masaldan Fırlamış Gibi
Projelerinin iz bırakan, hayranlık uyandıran, tek tip binaların yanında masallardan fırlamış gibi durduğunu belirten Yılmaz, şunları söyledi: "Ürettiğimiz binlerce konutu daima söz verdiğimiz tarihte ve vaat ettiğimiz kalitede teslim ettik. Gittiğimiz yerlere katma değer kazandırdık. Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız. 2014 yılının sonuna kadar Dalga, Tango, Burgu Kuleler ve Z Ofis projelerimizde teslim aşamasına geçeceğiz."

Kampanya Devam Ediyor
DAP Yapı'nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule, 289 adet rezidans, 99 adet home office olmak üzere 399 üniteden oluşuyor. Vazo Kule'nin mobilyalı teslim kampanyası devam ediyor. Ev sahipleri böylece taşınırken mobilya telaşından kurtulmuş olacaklar. Kartal Maltepe hattında yükselen projenin teslim tarihi ise 2015'in ilk çeyreği olarak belirlendi.

180 Derece Eğimli
369 daireden meydana gelen Dalga Kule, Kartal-Maltepe'de konumlandırılıyor. 15 adet ticari birimin hizmet vereceği proje, 2 bloktan oluşuyor. DAP Yapı'nın bir diğer yatırımı Tango Kule projesi 192 adet rezidanstan oluşuyor. Proje Kartal-Maltepe'de yükseliyor.

Burgu Kule projesinde ise toplam 246 rezidans daire bulunuyor. 60 metre yüksekliğindeki bina, toplamda 108 derece eğim yapıyor. Çağlayan'da hayata geçirilen Z Ofis projesinin de 2014 yılında teslim edilmesi planlanıyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 12.06.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı