TR
EKİM 2014

S OFİSİ SATIŞA AÇTI

BUGÜN / 26.10.2014 DAP Yapı Çağlayan Bölgesi'nde yeni bir projeye başladı. S Ofis alarak yükselecek projede çeşitli büyüklükte ofisler bulunuyor. Fiyatlar 190 bin liradan başlıyor. Halen satışı devam eden Y ve A Ofislerle birlikte satışa yani açılan bağımsız ünite sayısı 400 olarak veriliyor. Satışı tamamlanan Z Ofis, Bumerang ve İ Ofis ile birlikte tüm projeler tamamlandığında 40 bin metrekare alanda DAP Vadisi olarak adlandırılan bölgede şirketin inşa ettiği 932 bağımsız birim toplamına ulaşılacağı kaydediliyor.

Gelir Beklentisi 650 Milyon Lira
Şirket toplam satıştan 650 milyon liralık gelir bekliyor. Bugüne kadar Kağıthane'de yaptığı projelerde bölgenin kentsel dönüşümüne de katkı sağladıklarını aktaran DAP Yapı Başkanı Ziya Yılmaz, "Yaklaşık 10 yıldır topladığımız, her biri eski fabrika arazilerinden geliştirdiğimiz arsalarda da bugün DAP Vadisi konsepti oluşturduk" dedi.

Otel İçin Arsa Bakıyor
Çeşitti bölgelerde karma projeler geliştiren şirket, alışveriş ve otel yatırımları için de arazi bakıyor. Yılmaz, bundan sonraki projelerini geliştirme safhasında uyumlu arazi bulmaları halinde otel, AVM, ofis gibi projeler yapabileceklerine dikkat çekti.
 
  • BASINDA BİZ
  • 26.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı