TR
OCAK 2013

SATIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

POSTA / 12.01.2013

Emlak Konut GYO'nun Kartal'daki hasılat paylaşımı ihalesini Ağaoğlu Şirketler Grubu'na bağlı Eltes İnşaat ile birlikte kazanan DAP Yapı dünyada ses getirecek bir proje yapmak için mimarlara gece gündüz mesai yaptırdı. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Mimarların gece gündüz demeden mesai harcadıkları projenin konsepti neredeyse tamamlandı. Şu anda detaylar için çalışıyoruz. Yakın bir tarihte inşaata ve satışlara başlamayı planlıyoruz" dedi.

İçinde Marina ve Hastane

1 milyar 335 milyon liralık teklifle ihaleyi kazandıklarını hatırlatan Yılmaz, projenin toplam satış rakamının 2 milyar lirayı bulacağını öngördüklerini söyledi.

Arazinin içinde rezidans, okul, alışveriş merkezi, hastane, marina, ofis, cami gibi birçok farklı unsur yer alacak. Hem alçak binalar hem de gökdelenler birlikte harmanlanacak. Dünyanın en iyi projesi iddiası ile hazırlıkların sürdüğü Kartal'ın, İstanbul'a gelen turistlerin uğrak yeri olacağını vurgulayan Ziya Yılmaz, projenin çevrede emlak değerl

KDV’si %1

Projedeki konutlar yüzde 1 KDV ile satılacak. Zıya Yılmaz, bu durumun maliyetleri aşağıya çekeceğini ve vatandaşların uygun fiyatlı konut alması açısından önemli olduğunu aktardı.

  • BASINDA BİZ
  • 12.01.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı