TR
EKİM 2013

SATIŞ OFİSİNİ 20. KATTAKİ PİSTE TAŞIDI

POSTA / 05.10.2013

Kartal-Maltepe hattına farklı konseptlerde rezidanslar inşa eden DAP Yapı, Hitit vazosundan esinlenerek hayata geçireceği Vazo Kule'nin satış ofisini Türkiye'de ilk defa uygulanan bir modelle gökyüzüne taşıdı. Alıcı ve yatırımcıları yandaki binanın asansörüne bindirerek 20. kata çıkaran şirket, golf pistinden satış yaparak ilginç bir deneyime imza attı.

Firma, üst katlarda ağırladığı müşterilerine Adalar manzarasına karşı golf oynama imkânı sunuyor. Satın alacağı rezidans dairenin manzarasını görebildiği gibi zirvede golf oynamanın da keyfini çıkaran alıcılar, satış ofisi ziyaretini bir tür etkinlik havasında yaşıyor.

Vazo Kule'nin satış ofisine geçici ev sahipliği yapan Royal Center binası 27 ve 30 katlı iki kuleden oluşuyor. Kulelerin ortasındaki 13 katlı blok ise yılbaşından itibaren DAP Yapı'nın genel müdürlük binası olarak kullanılacak. Prens Adaları manzarasına hakim projede, A Blok'un 20. katına konumlanan pist, ısınma niteliği taşıyan minimal ölçekle tasarlanmış olmakla birlikte golf dünyasının elit çizgisini yaşayanların hayatına taşıyacak.

Konutların Yüzde 70'i Satıldı

DAP Yapı'nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule, M.Ö. 1600 yılından izler taşıyor. 2 adet rezidans ve 2 adet ofis bloğunun bulunduğu proje, toplam 399 üniteden oluşuyor. 289 rezidansın yüzde 70 oranında satışım gerçekleştiren DAP Yapı, 99 adetlik home office bloğunun satışlarım golf pistinden sürdürüyor. Projede peşin ödemede yüzde 10 indirim ve 50 aya sıfir faiz kampanyasıyla satışlar devam ediyor.

  • BASINDA BİZ
  • 05.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı